Největší dobrodružství, které můžeš podstoupit, je žít život svých snů aneb Můj rok 2017

zpěvačka v českuKrásný předposlední den roku 2017, mé milované. Tento rok pomalu končí a já sumarizuju, ohlížím se s vděčností, co vše jsem v tomto roce prožila, to krásné i to náročné… Takové rozpomínání, které jsem otiskla na papír, aby nebylo zapomenuto a abych taky sama viděla vše podstatné, co se odehrálo, pohromadě. A nestačila jsem se divit. 🙂

Ještě předtím, než se pustíte do stanovování svých dalších plánů, cílů, přání, je dobré ohlédnout se za tím, co jste už dokázaly a oslavit to! K tomu mě napadá můj oblíbený citát od O. Winfrey:

„Čím více budete chválit a oslavovat svůj život, tím více bude Váš život hoden oslavy.“

Oslavování našich úspěchů nás motivuje k dosažení dalších a posiluje naše sebevědomí. Oslavujme každý úspěch, ať už malý nebo velký. Oceňme se. Pochvalme se. Poděkujme za vše, co nám život přinesl. Vše nás posouvá dál a dělá nás silnějšími. Sepište si, co NEJ jste v tomto roce zažily, ale také co nového jste se naučily, co jste si uvědomily, v čem jste se posunuly?

Tento rok byl pro mě opravdu výjimečný a mezi má NEJ patří např.:

– Na 1. místě jsem se rozepsala se slovy díků mé rodině a mému muži za to, že jsou a za jejich podporu. 🙂
– Vykročila jsem na cestu za svými sny = za voláním mé duše.
– Vytvořila jsem texty a písně na mé 1. motivační a léčivé CD.
– Naučila jsem se stříhat nahrávky a videa.
– Vytvořila jsem si web a další věci, které k tomu všemu patří.
– Tvorba a vydání CD.
– Zpívání mé mantry MILOVAT před více jak 600 ženami.
– CD naplňuje své poslání a s láskou podporuje ženy na jejich cestě životem.
– Živím se hudbou a mým hlasem. (DĚKUJI ZA TO, ŽE MŮŽU!!!)
– Objevování přírodních krás Černé Hory a Albánie.
– Mám v životě výjimečné, mnou milované kamarádky a další báječné lidi, kteří mě letos taky velmi podpořili.

S tím vším bylo spojeno ale spoustu náročných situací, které musely proběhnout, abych mohla začít naplňovat své sny, své poslání. Ať už to byla nutnost opustit mou dosavadní kapelu, milovaný tým nebo to bylo setkání a čelení svým strachům a obavám, naučení se spousty nových věcí (převážně technických), několik měsíců tvrdé práce, spaní po 2.hodině ranní… juch 😀 Takhle to někdy upřímně vypadalo:

náročné chvíle při tvorbě CD K SOBĚ

Bylo to opravdu náročné, ale … STÁLO TO FAKT ZA TO! A jsem za to tak moc vděčná, že to slovy nedokážu popsat. 🙂 A po každé zprávě od vás, které posloucháte mé CD, čtete má psaní, zpíváte si mé písně/mantry nebo motivační nahrávky, jsem ještě stále pokaždé k slzám dojatá, jak důležité a krásné je pro mě vidět, že se to poslání, se kterým CD vzniklo, naplňuje.

Pusťte to, co už k vám nepatří

Dalším rituálem, který jsem udělala před vytvořením mé jantry přání, je další kolo vytřídění věcí, které už se mnou nejsou v souladu a které chci poslat dál, aby potěšily někoho dalšího.

Opět pustit to, co mi už neslouží, nedělá radost, co patří k mé minulosti, co nepoužívám – to je jeden z mnoha způsobů, jak vytvořit prostor pro naplnění našich snů. Pro náš životní i pracovní úspěch, pro život v souladu se svým pravým já. Vždy při této očistě získám tolik nové energie a připravím se na přivítání nového. A v tomto případě se to krásně hodí pro přivítání nového roku 2018. A toto jsou věci, které poputují dále:

magický úklid

Tento rituál mám ověřený a vřele ho doporučuji i vám. Více si můžete přečíst třeba
ZDE >>>

Teď se už pomalu chystám na vytvoření mé jantry přání na rok 2018. A k tomu mě napadá další hezký citát:

„Jestliže si neuděláte čas na vytváření takového života, jaký opravdu chcete, budete nakonec nuceni strávit hodně času při vypořádávání se s životem, který nechcete.“
~ K. Ngo

A jaký byl váš rok 2017? Jaké jsou vaše NEJ okamžiky? Jaké rituály děláte vy? Moc ráda si přečtu vaše zážitky. 🙂

Mějte se báječně v posledních dnech tohoto roku a přeji vám ze srdce jen to nejlepší do roku nového: Hlavně zdraví, štěstí, lásku, spokojenost, radost, upřímný smích, ať jste obklopeni milovanými lidmi, nádhernou hudbou, ať si plníte své sny, jste samy sebou a ať zkrátka žijete život, který si pro sebe přejete.

Šťastný nový rok 2018

A teď už utíkám zpívat. 🙂

S láskou

Zdenka

Komentáře

    Přidat komentář

    * Nezapomeňte na povinné pole.