ONLINE PROGRAM

NOVÝ START

Možná se cítíš zaseknutá a potřebuješ se pohnout VPŘED. 
Možná vnímáš, že se Ti v životě cyklí různé situace. 
Chceš RŮST a ZMĚNIT svůj život k lepšímu.
 Nebo máš za sebou náročné období, za kterým chceš udělat tlustou čáru a ZAČÍT NOVÝ ŽIVOT.
 

PAK JE TENTO ONLINE PROGRAM PRO TEBE:

Připravila jsem online program NOVÝ START, který obsahuje nahrávky, jež považuji za nejstěžejnější nejen z mé dosavadní tvorby, ale také co se týče pozitivního vlivu na Tvůj život.

V rámci těchto cvičení a meditací si můžeš vyřešit různé strachy, bloky, krize, nedostatek lásky a úcty k sobě, nedostatek energie, problémy ve vztazích, ve své kariéře apod. Pomohou Ti v tom, abys mohla začít žít takový život, který si pro sebe přeješ.

Každý den je nový začátek. Každý den je šance změnit svůj život.

CO PROGRAM OBSAHUJE:

Program obsahuje několik účinných meditací, technik, cvičení, prožitkových cvičení, které jsou formou nahrávek MP3 a dají se stáhnout do Tvého PC nebo mobilu. Témata:

1. Proces scelování


Tvá minulost může stále ovlivňovat Tvůj současný život. Můžeš pozorovat, že se Ti opakují podobné situace/problémy s různými lidmi nebo že dosahuješ stále podobných výsledků atd. 

V této důležité nahrávce projdeš technikou, díky které vneseme řešení do Tvého současného života, kde se už nebudou projevovat zážitky, které odráží původní bolesti. Provedu Tě procesem scelování, procesem návratu k sobě, procesem uzdravování tvých zranění. Dojdeš mimo jiné k pochopení souvislostí ve Tvém životě, postupně se budeš cítit celistvěji, lehčeji, radostněji, nabitá energií, více přítomná v životě atd.

2. Vzdání se odporu


Kde cítíme odpor, to zůstává
a přitahujeme si to do našeho života dál. Je třeba přijmout danou situaci a emoce. Prožít je, přijmout a uvolnit tak cestu pozitivní energii a zlepšení života. 

Přijetí je klíč. Díky tomuto cvičení si začneš přitahovat zdravější situace do svého života a budeš moci žít šťastnější život podle svých představ.

3. Odpoutání se od minulosti


Pokud k někomu cítíš nějaké negativní emoce - křivdu, zlobu, vztek, zášť apod., stále jsi na tuto osobu vázaná.

A nejenom to. Ničíš si tím své zdraví. Tyto negativní emoce jsou jedem, který Tě užírá a brání často příchodu pozitivních událostí do Tvého života. Odpoutání Ti pomůže zbavit se těchto pocitů, které Ti ubližují a pomůže Ti posunout se v životě dál. Součástí tohoto cvičení je technika, která Ti umožní změnit prožívání Tvého života. Pokud jsi připravena, odpoutáš se od všeho, co už Ti neprospívá, co Tě brzdí a táhne dolů. Budeš se moci konečně posunout vpřed a začínat nově.

4. Zvýšení energie

Je velmi důležité, abys o svou energii pečovala. Každý den jsme vystaveni stresu a tlaku a můžeme pociťovat nedostatek energie, svalové napětí, vyčerpání, bolesti hlavy... V tomto tématu projdeš mimo jiné cvičením na zvýšení energie, které je velmi účinné a rychlé.

5. Ochrana a očista od negativní energie


Často se může stát, že jsme vystavováni situacím a lidem, kteří jsou negativní.

Tyto situace na nás působí a ovlivňují i naši energii, naše rozpoložení, i když jim jen přihlížíme a nejsme přímo účastni. Myšlenky, slova, emoce a chování ostatních mohou mít velký vliv na naše duševní i psychické zdraví. Nemůžeme zůstat obklopeny negativními lidmi či prostředím a očekávat, že budeme žít šťastný a pozitivní život.  V těchto cvičeních se dozvíš, JAK se očistit od negativních energií a vlivů a jak si také vytvořit proti nim ochranu.

6. Můj vysněný život


Ty jsi ta, která může změnit svůj život. Je velmi důležité, aby ses v životě cítila dobře. Aby ses cítila šťastně. Můžeš být ženou, která se cítí šťastně, která září a je okouzlující. 

Ženou, která žije vědomě naplněný a spokojený život. Buď shodnou vibrací pro své cíle a přání. Pokud máš za sebou náročné období, můžeš za ním udělat tlustou čáru. Co bylo včera, už dnes nemusí platit. Můžeš začít zcela nově. Tvůj život máš ve svých rukou. Můžeš si začít tvořit život svých snů a v tom Tě podpoří tato MEDITACE a CVIČENÍ.

7. Můj vysněný život 2


V této části najdeš další prožitková cvičení, která Tě podpoří v tom, abys žila svůj vysněný život. 

8. Mé nové JÁ


Náš mozek je neuroplastický - můžeme ho posilovat podobně jako naše svaly. Pokud po určitou dobu děláme nebo si myslíme něco nového, náš mozek může vytvářet nové neuronové spoje.

Kdykoliv si můžeš vytvořit svou novou realitu, svůj nový život. Všechno, co se chceme naučit, potřebuje čas. Když si chceme zapamatovat nové informace, je třeba si je opakovat. Negativní přesvědčení, která o sobě možná máš, Tě mohou brzdit ve tvém růstu. Proto si jsem pro Tebe připravila také prožitkové cvičení s názvem MÉ NOVÉ JÁ. Najdeš zde i cvičení, která Ti pomohou ještě lépe poznat sama sebe, své dary a talenty.

 Jeskyně, do které se bojíš vstoupit, skrývá poklad, po kterém nejvíc toužíš.
Joseph Campbell

CO JEŠTĚ TI ONLINE PROGRAM PŘINESE:

  • Více lásky k sobě i druhým.

  • Více štěstí v životě.

  • Více energie a síly.

  • Radost, lehkost, pocit svobody.

  • Úlevu, uvolnění.

  • Zlepšení života.

  • Zvýšení sebedůvěry.

  • Lepší poznání sebe sama.

  • Posunutí se v životě vpřed.

  • Harmonii a mír.


Online program je pro Ty, kteří jsou ochotni svůj život změnit k lepšímu a růst. Pomůže Ti odstranit různé bloky, které Tě brzdí nebo Ti ještě znemožňují žít lepší život podle svých představ.

Díky programu dosáhneš většího naplnění v životě - ať už budeš řešit spokojený partnerský vztah, svou práci snů, poslání, své harmonické vztahy či cokoli jiného. Nečekej, neodkládej změnu k lepšímu až na někdy, až na pak. Teď je ten nejlepší čas. Není to cesta jednoduchá, vyžaduje Tvé přičinění, ale rozhodně stojí za to!

"Narodila ses s potenciálem. Narodila ses s dobrotou a důvěrou. Narodila ses s ideály a sny. Narodila ses s křídly.
Ty nejsou určeny pro to, aby ses plazila, tak to nedělej. Máš křídla. Nauč se je používat a vzlétni."
Rúmí

CO NA PROGRAM ŘÍKAJÍ ŽENY, KTERÉ UŽ JÍM PROCHÁZEJÍ?

„Milá Zdeničko, jsem Ti nesmírně vděčná za tvůj naprosto úžasný program, přišel ke mně v tu nejlepší možnou chvíli. Plácala jsem se už dlouho na místě a chtěla udělat tlustou čáru za minulostí, propustit všechno to, na čem jsem tolik lpěla a co mě opravdu hodně bolelo. Nevěděla jsem však, jak to mám udělat. A hodně mě to trápilo. Cítím, že konečně můžu zahodit veškerou zátěž, co na bedrech mnoho let vláčím, už ji na své další cestě nepotřebuji. A můžu ji transformovat v něco pozitivního. Pochopila jsem, že když jsem si to vytvořila, dokážu to také změnit. Ke cvičením se budu ráda vracet, protože je toho hodně, čeho se potřebuji ještě zbavit a propustit. Chci také zlepšit svůj vztah k sobě a zbavit se svých negativních přesvědčení, co mi dobře neslouží. Již při prvním poslechu nahrávek jsem cítila, jak se postupně přetrhávají okovy, které mě celé roky svazují. A že konečně dostávám křídla, abych mohla vzlétnout... Osvobodit se ze zajetí minulosti a bolesti. Cvičení jsou velmi silná a emotivní. Děkuji za to, že jsi pro mě průvodkyní, se kterou se cítím vždy tak bezpečně a dovolila jsi mi otevřít své srdce, šrámy na duši i zranění, a zároveň jsi mi dala i šanci je uzdravit. Nahrávky předčily mnohonásobně má očekávání. Mají velký přesah. Spadl mi konečně po letech velký balvan ze srdce, co mě velmi tížil. Energetická cvičení mi přinesla okamžitý efekt a příliv nové čisté energie. Uvědomila jsem si také, že mé zastaralé programy mi brání v tom, abych konečně našla své životní poslání. A věřím tomu, že s tvojí pomocí ho opravdu najdu. Některé věci ještě musí uzrát, cítím, že je to proces a všechno má svůj čas. Je doslova balzám na duši poslouchat tvůj nádherný hlas. Po celou dobu jsem cítila tvou láskyplnou a vyživující podporu. Už se těším, až se naplní všechny ty krásné věci, co jsem si vizualizovala a na svůj nový vysněný život. Přeji každé ženě, aby si dovolila pořádně se vykoupat v uzdravující a léčivé energii tvých kouzelných nahrávek a aby otevřela svou náruč zázrakům a požehnáním, které určitě brzy do jejího života přijdou. Ta práce na sobě za to rozhodně stojí. Amen. S láskou objímám, L."

Lenka Křetínská

Zdeničko, tvůj nový program je naprosto nepopsatelný! Už slyšet tvůj láskyplný hlas je něco nádherného. Je tak jemný, láskyplný a podporující, že se člověk velmi lehce dostane do stavu, kdy bezpečně prochází situacemi, které jsou bolestné a cítí podporu a lásku. Najednou dochází k pochopení situace, proč se to děje. Je to jak MAGIC - skrz tvůj jemný a podporující hlas. Moc ti děkuji za tento zážitek u procesu scelování. Cítím se milovaná, šťastná a radostná. Jako malé dítě jsem nedokázala čelit pocitu nedostatku lásky, ale teď, když s tebou procházím situaci to chápu. Chápu, že teď jsem už velká, vážím si sebe a mám se ráda. Už nedovolím, aby se mi vraceli situace nedostatku lásky z okolí, protože chápu, že je to potřeba z mého dětství. Teď čerpám ze své lásky a nepotřebuji čerpat z okolí. K nahrávce se ještě budu vracet, abych ukotvila tento krásný pocit. Už se těším na další náhravky, moc děkuji za tento online program, který obsahuje témata, která řeším. A vím, že je ocení všechny Ženy! Děkuji že jsi a že žiješ své poslání! Máš neuvěřitelný DAR! S láskou Hanka Karvašová

Haba Karvašová

Milá Zdeničko, stále tvá CD poslouchám, pomohla mi a pomáhají dál. Miluju to. A děkuji Ti. A když se objevilo CD Nový start, já měla a mám takovou radost. SCELOVÁNÍ no to je úžasný proces, krásná, citlivě vedená meditace. Hned napoprvé mne dovedla do mého nitra, do temného koutku a velmi jemně odblokovávala. Plakala jsem, různé emoce mnou procházely, bylo to silné ,opravdu silné. Pak to luplo a já cítila, jak zlehounka věci pouštím. A ono to odchází . Já jsem jakoby lehčí, u srdíčka teplounký pocit ,vděčnost,velká úleva a radost. Taky obrovská únava. VZDÁNÍ SE ODPORU - veliký oříšek pro mne, budu si pouštět a pozorně poslouchat mnohokrát. 🙂 ODPOUTÁNÍ OD MINULOSTI - další téma, které je pro mne velmi důležité a i těžké. Opět budu mnohokrát poslouchat a praktikovat. ZVÝŠENÍ ENERGIE - moc, moc prospěšné, denně chci používat. Tak dvakrát v týdnu určitě. Jsem nadšená, uplakaná, unavená a vděčná za TEBE. Myslím, že kdo jednou tvá CD poslouchat začne, už nepřestane. A taková poznámečka na konec - vím, že se zaměřuješ na ženy. Ale můj přítel Ti za vše co děláš děkuje. On poslouchal,plakal,prožíval sám i se mnou. Jsi takový poklad a já jsem díky tobě o hodně dál. Děkuji ti, Romča. ~ Romana Sluková

Romana Sluková

KOLIK ONLINE PROGRAM STOJÍ?

Nyní je možné objednávat pouze v rámci České republiky.

Běžná cena online programu je 1 190,-Kč.