ONLINE KURZ

SEBEVĚDOMÁ ŽENA

Stává se ti, že potřeby druhých stavíš před své vlastní a zapomínáš na sebe?
Máš pocit, že by ses pro druhé rozkrájela a oni tě berou jako samozřejmost?
Dělá ti problém říkat NE, říct svůj vlastní názor nahlas a mít zdravě nastavené hranice?
Pochybuješ o sobě, trpíš nedostatkem sebedůvěry či trémou?

To, jak si věříš, má obrovský vliv na kvalitu tvého života.

Pochybnosti vytváří další pochybnosti. Pokud v sebe nebudeš věřit ty, stěží bude někdo jiný. Možná máš pocit nízkého sebevědomí díky výchově a dalším negativním zkušenostem, které jsi získala během života.

Zná to spousta z nás. Vím, jak se cítíš a mám pro tebe dobrou zprávu.

Nyní máš jedinečnou příležitost zbavit své svých omezení a vyřešit
si problémy nejen s nízkým sebevědomím, sebedůvěrou
a sebeúctou díky novému online kurzu

Sebevědomá žena,
do kterého tě srdečně zvu.


Co ti online kurz přinese?

Kurz je velmi obsáhlý a přinese ti do života spoustu pozitivních změn. Je toho opravdu hodně. Zde je jen pár příkladů:

 • Vytvoříš si nový program zdravého sebevědomí.

 • Naučíš se udržovat oční kontakt a sebevědomé držení těla.

 • Vytrénuješ svou schopnost ozvat se, říci ne, říci svůj názor a postavit se za sebe.

 • Odhalíš své strachy a naučíš se s nimi lépe pracovat.

 • Zbavíš se svého vnitřního kritika, který tě sráží a znemožňuje ti dosahovat výsledků, které si přeješ.

 • Dosytíš si pocit lásky a přijmeš se taková, jaká jsi. Pocítíš příval síly a budeš mít ze sebe lepší pocit.

 • Pracovní příležitosti, lepší vztahy a komunikaci s druhými.

 • Budeš schopna rychleji a snadněji dosáhnout svých cílů a snů.

 • Načerpáš inspiraci díky sdílení životních příběhů žen a jejich cest sebevědomí.

 • Čeká tě řada meditací/vizualizací/technik, díky kterým znovu získáš zdravé sebevědomí.

 

S nezbytnou dávkou sebevědomí a sebedůvěry procítíš
opravdové naplnění, štěstí a radost
ze života.

Z čeho se kurz skládá?

1.

1) Základní kurz se skládá z 18 témat. Obsahuje NAHRÁVKY v celkové délce 2 hodiny 36 minut. K tomu navíc různé ÚKOLY, TIPY a DOPORUČENÍ. Po ukončení daného tématu si na stránce můžeš odškrtnout, že máš splněno. Tento postup ti usnadní přehlednost, ale zároveň je součástí procesu budování tvého zdravého sebevědomí, jelikož součástí budování sebevědomí je také sebedisciplína. O tom už ale více v kurzu.

Důležitá věc v tomto kurzu je pravidelnost ve vykonávání cvičení. Pouštění meditací, vizualizací, programování mysli, protože naše negativní myšlenky a omezující nastavení v nás mají pevnou pozici. Jsou silné a vytrvalé, protože jsme se jimi zabývaly velmi dlouhou dobu. Pro změnu je potřeba pravidelně pěstovat a ukotvovat nové nastavení.  

Ale neboj, krok za krokem tě celým kurzem provedu.

Pokud každý den dokončíš alespoň jedno téma či meditaci, kurz potrvá 27 dní. V členské sekci budeš mít vše přehledně vypsané tak, aby ses výborně orientovala. Když se nepřehltíš, nehrozí, že ztratíš chuť vytrvat nebo že si přestaneš užívat i cestu ke svému zdravému sebevědomí. Díky kurzu budeš ve svém životě aplikovat řadu pozitivních změn, které Tě přivedou zpět ke svému zdravému sebevědomí. 

2.

2) Dále tento obsáhlý online kurz obsahuje  7 velmi účinných a důležitých meditací, vizualizací, programování mysli a koučovacích technik, trvajících 1hodinu a 30 minut, které ti dopomohou ke tvé trvalé transformaci. Budeš je prokládat s jednotlivými cvičeními.

Všechny nahrávky jsou v MP3 formátu a můžeš si je tak stáhnout do svého PC nebo mobilu a poslouchat i bez internetového připojení kdykoli a kdekoli.

Díky těmto nahrávkám například:

 • Odhalíš a překonáš své pochybnosti a získáš odvahu a sílu žít jako sebevědomá žena.

 • Zbavíš se svých omezení a vytvoříš si pozitivní návyky.

 • Naučíš se mnohem lépe a sebevědoměji procházet i náročnějšími chvílemi v životě.

 • Změna ti přinese vnitřní štěstí, radost a naplnění. Dopřeješ si nový mindset.

 • Začneš se mít více ráda.

 • Naučíš se vytvořit si pocit sebevědomí kdykoli budeš potřebovat.

 • Vezmeš svůj život do svých rukou a budeš mu opět kralovat.

 • Vytvoříš si v hlavě zdravý program sebevědomí, sebedůvěry a sebeúcty.

 • Mnohé nahrávky pohladí a budou hýčkat tvou krásnou ženskou duši.

Meditace: Zdravé sebevědomí

Vizualizace: Záplava sebevědomí

Audio nahrávka Sebevědomá žena

Meditace: Tvá zvířecí síla

Strach ze svého sebevědomí

Meditace: Královna

Odpoutání od tíživé minulosti aneb rozpomenutí na své sebevědomí

+ BONUS: Inspirativní videa o sebevědomí

3) Součástí kurzu jsou také dvě krásná ženská sdílení nejen o sebevědomí, sebehodnotě, stavění si hranic a poslání. Sama ráda poslouchám lidské příběhy a vím, jaký mají léčící potenciál, kdy si člověk např. může uvědomit, že dané těžkosti a úskalí neprožívá sám.

Sdílené příběhy dodávají INSPIRACI i NADĚJI a nejen to v následujících videích rozhodně najdeš. Videa celkově trvají 50 minut.


+ BONUS: Záznam webináře na téma SEBEVĚDOMÁ ŽENA

Na tomto skvělém webináři jsem vyzpovídala Editu Berkovou a Lucii Ratajskou na téma SEBEVĚDOMÍ. Můžeš se těšit na velkou dávku inspirace, ale i zábavy a pohlazení na duši.

Sebedůvěra je myšlenka směřující k aktivitě.

Nesebedůvěra je myšlenka směřující k pasivitě.

Co na kurz říkají první ženy, které už jím prochází?

Zdeničko, děkuji! Ještě nemam cely kurz dokončený, protože je to skoro na měsíc, ale už teď pociťuji, ze si začínám víc věřit. a mít zase ráda. Pořídila jsem si denik sebevědomí a pečlivě úkoly plním. Pustila jsem si taky první meditace a tak jsem se nabrečela. Je mi líto, že jsem tolik let pro sebe nebyla dulezita. Chápu uz i situace, které se mi s lidmi děly a začínám v sobě pestovat me zdrave sebevědomí. Začinam se jinak cítit, jako by se mi vlevala nová síla do žil. Nemůžu se dockat dalsich cvičení. Je to opravdu hodně nabitý kurz a vrele ho vsem zenam doporučuji. Děkuji ještě jednou, Zdeničko.

Jana Šípková

Konečně mám čas procházet vaším skvělým kurzem. I když vím, že si ho můžu rozkouskovat, abych denně aspoň chvilku sama sobě a svému sebevědomí věnovala, teď si tu cestu užívám plnými doušky, jak mám doma čas. Ten kurz je poklad. Neskonale děkuji. Úplně jsem si zamilovala některé techniky, které cítím, že mi mění život. Mění moje nastavení, protože jsem měla tendenci o sobě často pochybovat. Hodně jsem se srovnávala s ostatními ženami, připadalo mi, že nejsem dost dobrá, brala jsem si věci dost osobně a to jak doma tak v práci. Sama sobě jsem tím byla otravná a přestávala jsem věřit, že já něco můžu dokázat. Pochyby, pochyby, pochyby. ALe mám pocit, že ty techniky, které jsou v tom kurzu, jsou jako kouzelná hůlka. 😀 Řekla bych, že docela rychle měním své nastavení na zdravé sebevědomí. Chci díky kurzu pravidelně i dál rozvíjet svou sebelásku a sebevědomí celý rok, abych nebyla za chvíli zase na začátku, ale chtěla jsem vám napsat, že dělám velké pokroky a dekuji vám za to. Myslím, že i u nás doma by vám poděkovali. 🙂 Už si neberu věci tak osobně, umím pracovat s pocity, že nejsem dost, dávám si randíčka se sebou a připadám si taky mnohem víc přitažlivá... A jde vidět, že můj muž si té změny všímá... 😉 A taky se mi na všechno i hezky kouká, je mi v kurzu i vizuálně velmi příjemně. Vždycky se jdu pokochat. Líbí se mi, že jdete i hodně do hloubky a zároveň to podáváte tak příjemnou formou, že si mi nechce přestávat. Toto jeden z mých nejoblíbenějších kurzů a to říkám zcela vážně. Děkuji mockrát, Dana.

Dana

Zdeni, díky Vám jsem se znovu nastartovala. Vaše techniky v kurzu skvěle zapůsobily přesně tam, kde má mysl i tělo potřebovalo. Opakuji stále různý techniky z kurzu, abych si změny v sobě ukotvila a úplně nejvíc miluju meditaci na silové zvíře. Vzbudilo to ve mě nevídanou sílu a odvahu a zažila jsem až mystický zážitek řekla bych. Kdykoli se cítím oslabená, ihned startuji posilovače, které jsem se naučila a už je to jiná Veronika, než kterou jsem byla před kurzem od vás. A nejen za to Vám chci moc poděkovat. Záříte na mě taky obrovskou laskavostí a klidem. Opravdu máte velký dar a děkuji, že se o něj s námi dělíte. Zdraví Vás vděčná sebevědomá Veru.

Veronika

...tiež ďakujem za nádherné meditácie z kurzu "Sebevědomá žena"... Dnes som prežívala silnú nepohodu, telesnú aj duševnú... A Tvoje meditácie boli pre mňa ozajstným liekom, balzamom na dušu... Záplavu lásky a prijatia som cítila tak intenzívne, že sa začalo napätie a pochybnosti rozpúšťať... A nebolo to prvý krát... Celkovo vnímam toľko dobra, lásky a prijatia v Tvojom hlase... Ďakujem

Magda

Chtěla bych vám velmi poděkovat za celý nový kurz Sebevědomé ženy a taky za emaily, kterými mě taky velmi podporujete. Váš program mě táhl, i když už té práce na sobě mám za sebou hodně. A vůbec nelituji. Má intuice mi radila opět dobře. Objevila se tam témata a cvičení, která mě velmi posunula dál a pomohla si zpracovat další věci. Mám od vás téměř všechna vaše cd a mám pocit, že jdete stále hlouběji a hlouběji s těmi tématy. Je to opravdu znát a kurz Sebevědomá žena je velmi propracovaný. Tolik věcí, co jsem si zase uvědomila a ještě jednou děkuji i za Vaši podporu v emailech ke kurzu. Velmi si toho vážím. Stále si vedu Deník a to už je více jak měsíc, co si nahrávky pravidelně poslouchám. Úžasný program a nádherné meditace. Váš hlas je orpavdu andělský. Je to něco co tomu všemu dodává ještě jiný rozměr. Mám pocit, jako by mnou procházel a láskyplně umožňoval změnu v sebevědomou ženu. Ještě jednou ze srdce děkuji a doporučuji program všem ženám, i těm co už na sobě delší dobu pracují, protože tento kurz vás o velký kus posune dál.

Kateřina

Pro mě bylo důležitý naučit se sebevědomě s druhými mluvit - hlavně kvůli práci, ale vlastně i v soukromí s partnerem nebo kamarády. Naučit se říct to, co chci, ukončit pro mě nepříjemný rozhovor, nastavit si zdravé hranice, udržet oční kontakt a tyhlety podobné věci, protože mi v dětství hodně pošramotili sebevědomí a neměla jsem ani vzory, který by zdravé sebevědomí měly. když jsem měla něco přečíst ve škole nahlas, třepal se mi hlas, potily ruce, bušilo srdce a nohama jsem na zemi rozhodně pevně nestála. Spíš jsem měla pocit, že snad omdlím a budu zvracet. Na škole jsem to nějak protrpěla, ale problém nastal v zaměstnání, protože nemám práci , kde se můžu schovat, ale naopak práci, kde musím přesvědčit, zaujmout, umět prezentovat. Zároveň v partnerství jsem cítila, že nemám to ženský kouzlo, který jsem obdivovala na některých ženských. Takový ten pocit, když kolem sebe žena má přitažlivý pole, vyzařuje tu krásu minimálně teda vnitřní krásu atd., víte, co tím myslím. Chtěla jsem to taky zažít. O svou ženskost jsem dřív moc nepečovala. Takže sečteno podtrženo, toužila jsem po kompletní změně jak doma tak v práci a v tom mi má kamarádka Jana doporučila váš kurz. Má od vás spoustu cd a je s vámi moc spokojená, tak jsem si řekla, že to zkusím. A asi tušíte, když vám tu tolik vypisuji, že to dopadlo skvěle. Chci Vám ze srdce poděkovat, protože jste moje podaná ruka. Jednak všechna ta témata v kurzu jsem jak pro mě ušitá na míru, je tam hodně praxe a ne kecy kolem, které nic neříkají. Takže když člověk chce a dlouhodobě na té změně pracuje, nejde si nepovšimnout změn, které se začnou dít. Absolvovala jsem i rande se sebou, jak je v kurzu, meditace mám pocit, že mi změnili a mění dál život. Začala jsem nosit sukně, šaty, pečovat o svůj vzhled, o své tělo, nakoupila nové oblečení, ve kterém se cítím jako Bohyně! Fakt. No a doma jdou změny taky hodně znát... 🙂 Komunikuji, co chci, co nechci, co se mi nelíbí, už nemám strach si nastavit hranice, protože vím, že to neznamená, že druhému ublížím nebo že mě nebude mít rád. Mám pocit, že konečně můžu říct, uf, uf, že už mám zdravější vztahy. Více si sama sebe vážím, miluju i své slabé stránky, i své nedokonalosti a bude to znít možná blbě, ale fakt se mám ráda. A už to můžu říct i nahlas. Mám se fakt ráda. Líbím se sama sobě a mám pocit, že jsem silnější než kdy dřív. takže tímhle románem vám chci jen a prostě říct velké děkuji. Doporučuji vás kudy chodím a přeji, ať se vám i nadále daří. Vděčná Lucie

Lucie

Posilni své sebevědomí a staň se sebevědomou ženou:

Tímto kurzem si dopřeješ komplexní celistvou péči o své sebevědomí. Vše na sebe v tomto obsáhlém kurzu navazuje, doplňuje se a jako celek poskytuje kýžené výsledky.

 Kompletní 27 denní kurz Sebevědomá žena obsahuje:

 • 23 nahrávek v MP3 formátu s 18 tématy v celkové délce 2 hodiny 36 minut k posílení sebevědomí.

 • 7 meditací/vizualizací/afirmací a koučovacích technik v MP3 formátu ke stažení a trvající přes jednu a půl hodiny k posílení sebevědomí.

 • + 2 inspirativní videa nejen o sebevědomí, sebehodnotě, stavění si hranic a poslání v celkové délce 50 minut.

 • Celkem cca 5 hodin nahrávek a videí + k tomu navíc různé ÚKOLY, TIPY a DOPORUČENÍ.

 • Přístup do členské sekce ihned po zaplacení zálohové fakturky. Na nic nemusíš čekat a hned můžeš začít.

Kolik online kurz stojí?

Běžná cena za kompletní online kurz je 1300,-Kč, tedy jako cena nějakých jarních šatiček. 🙂 Jen pro srovnání - jedno sezení koučinku či terapie je běžně od cca 1 500 Kč a výše. A vzhledem k obsáhlosti tohoto online kurzu Sebevědomá žena bys musela navštívit několik těchto sezení, abys získala to, co v tomto kurzu.

Já sama jsem do svého rozvoje investovala několik desítek tisíc, které ty teď investovat nemusíš a můžeš si dopřát komplexní péči o své sebevědomí. ♥

 

Dopřej si nové zdravě sebevědomé nastavení.
Dej samu sebe na první místo - to je to, čím pomůžeš i svému okolí.