ONLINE CD

SÍLA ŽENY

Chceš být více RADOSTNOU, zářivou a ŠŤASTNOU ženou?
Potřebuješ dodat ODVAHU, podpořit svou SÍLU?
Vyživit své ŽENSTVÍ a žít více V SOULADU se svou ženskou podstatou?
Přeješ si ODPUSTIT a OČISTIT SE od všeho, co už Ti v životě neslouží?
Podpořit v sobě VNITŘNÍ KLID a MÍR?

PAK JE TOTO ONLINE CD PRO TEBE:

S obrovskou radostí Ti představuji mé nové motivační online CD s názvem SÍLA ŽENY. Nahrávky podpoří pozitivní změny ve Tvém životě, dodají Ti více radosti, lásky, zdraví, klidu a urychlí také změny Tvého myšlení a chování. CD obsahuje 3 motivační nahrávky s afirmacemi a cvičeními a 4 podporující písně/mantry. Podrobněji se o online verzi CD dozvíš ve VIDEU a níže v textu.

"Narodila ses s potenciálem. Narodila ses s dobrotou a důvěrou. Narodila ses s ideály a sny.  Narodila ses s KŘÍDLY.
Ty nejsou určeny pro to, aby ses plazila, tak to nedělej. Máš křídla. Nauč se je používat a VZLÉTNI."  ~Rúmí

CD OBSAHUJE TYTO MOTIVAČNÍ NAHRÁVKY S AFIRMACEMI:

1. Síla odpuštění


Neodpuštění stojí za mnohými našimi problémy. Odpustit není často snadné, ale je to cesta k uzdravení a neznamená schválit jednání, které Ti ublížilo. Odpuštění je tu pro Tebe a Tvé ZDRAVÍ. Odpuštění nemusí mít s daným člověkem nic společného. Je to DAR, který věnuješ sobě. Odpuštění je cesta LÁSKY. 

Tato nahrávka Tě podpoří v odpuštění sobě sama, v odpuštění druhému člověku a je tu také důležitá část pro ty, kteří cítí, že potřebují získat odpuštění.  Tato nahrávka vyžaduje ČAS, není jen relaxační na poslech, ale jdeme v ní do hloubky sebe sama. Součástí nahrávky jsou CVIČENÍ, při kterých budeš potřebovat tužku a papír. Nahrávka je zakončena podpůrnými AFIRMACEMI. Délka nahrávky: 45:26

2. Výživa pro Tvé ženství


Tato podpůrná meditační nahrávka vyžaduje čas na práci se sebou a skládá se ze 3 částí:  z  MEDITACE, AFIRMACÍ A CVIČENÍ.
Vyživí Tvou ŽENSKOST, podpoří Tě v léčení zranění Tvého ženství, Tvé vnitřní ženy a pomůže Ti k tomu, abys byla zářivou ženou, kterou volně PROUDÍ božská ženská energie. Tato nahrávka Ti přinese více radosti, prohlubuje vědomí síly a požehnání pramenící z toho, že jsi ŽENA.

Meditace Ti umožní spojení s Tvým lůnem, kterému dodáš více výživné energie, lásky a zdraví. Délka nahrávky: 42:17

3. Večerní meditace


Ranní meditaci můžeš najít na mém 1. CD s názvem K SOBĚ. Nyní ji doplňuji o Večerní meditaci s AFIRMACEMI, která byla velmi žádaná. Doporučuji tuto nahrávku poslouchat každý večer před spaním. 
Pomůže Ti vypustit všechny starosti, obavy a další negativní pocity. Odprostíš se od náročných zážitků dne a připravíš se na krásný spánek. 

Než usneš, je důležité, aby Tvé myšlenky před spaním byly pozitivní, čisté a plné naděje. Má to obrovský vliv také na to, jak se budeš cítit následující ráno. Délka nahrávky: 16:57


A TYTO ZPÍVACÍ MANTRY:

Součástí CD jsou podporující PÍSNĚ (říkám jim ZPÍVACÍ MANTRY), které jsou koncipované tak, aby sis je zpívala se mnou, protože naše prohlášení společně s hudbou jsou nesmírně léčivá. Je to nádherná, očišťující a výživná TERAPIE ZPĚVEM. 

Každá píseň má svůj specifický účel, ale všechny jsou tu hlavně proto, aby přinesly do Tvého života více síly, prosperity, energie, lásky a úspěchu, aby Ti pomohly očistit se od už nepotřebných nánosů a zranění. Některé krásné hladivé tóny Tě budou dojímat, podpoří Tě v tom, abys šla do hloubky, budou Ti pomáhat v procesu čištění a pouštění a energičtější hudba a zpěv v Tobě probudí více energie, odhodlání, síly, pocit ženskosti, Bohyně v Tobě, svobody, divokosti a nespoutanosti.

4. Síla ženy


Tato nádherná píseň Tě podpoří ve znovuobjevení a utvrzení své síly,
v přijetí svého božského potenciálu, v probuzení Bohyně v Tobě... Této písni soukromě říkám šamanská, je nespoutaná a nesmírně silná. Součástí písně jsou i mocná podpůrná prohlášení, takové manifesto ženy.

Při zpívání můžeš použít i intuitivní zpěv, o kterém ti více řeknu v členské sekci. Píseň se potkala s velkou oblibou nejen u žen, ale také u mužů a věřím, že její kouzlo silně zapůsobí i na Tebe a Tvůj život. Vem si zpět svou sílu a plně ji přijmi. Tato skladba Tě k tomu inspiruje. Délka písně: 4:44

5. Odpouštím

Velmi podpůrná, očišťující mantra, díky které získáš klíč k uzdravení Tvých zranění. Pomůže Ti odpuštění přijmout i dát, abys mohla jít svobodně životem dál. Léčivá slova jsou posílena opět také nádhernou hudbou.

Odpuštění je odpovědí téměř na vše. Nech se unést touto překrásnou skladbou, propusť všechnu zlobu, křivdy, zášť a vydej se na cestu lásky a vnitřního klidu. Délka písně: 6:53

6. Odvážná

Pro náš úspěch v životě je velmi důležitá odvaha. Odvaha neznamená nemít obavy, ale překonat je a tato píseň je tu od toho, abys díky ní své obavy překonala nejen ve chvílích, kdy se cítíš na dně. Podporující mantra Ti dodá odvahu, vůli a přesvědčení, že zvládneš vše, co jen budeš chtít. 

Je to krásná, rychlejší píseň, na kterou si můžeš zatančit a procítit v těle zpívaná prohlášení. Já ji zbožňuju a věřím, že si ji také zamiluješ a stane se Tvou každodenní mantrou.

+ NAVÍC BONUSOVÁ PÍSEŇ:

7. Ho´oponopono

Tato čistící havajská technika napomáhá k rozpuštění bloků, čištění vzpomínek a negativní energie. Díky ní si do života vneseš více hojnosti, lásky, zdraví a míru. Odstraňuje staré vzorce myšlení a podpoří Tě v nalezení svého pravého Já.

Procesu čištění dosáhneme opakováním jednoduchých manter a sice: Miluji Tě, Omlouvám se, Prosím, odpusť mi, Děkuji Ti. Tato prohlášení najdeš v této písni, kde si je také můžeš i zpívat. Délka písně: 8:19

SILA ZENY

Nebyla jsi stvořena proto, abys žila život v depresích, s pocity viny, vlastní neschopnosti nebo studu. Byla jsi stvořena proto, abys zažívala ŠTĚSTÍ a RADOST ze života. 
~ Esther a Jerry Hicks

CO JEŠTĚ TI CD PŘINESE?

♥   Nahrávky Ti pomohou nahradit Tvá stará negativní přesvědčení novými a pro Tvůj život mnohem prospěšnějšími přesvědčeními.

♥   Podpoří Tě při UZDRAVOVÁNÍ různých šrámů a v ODPUŠTĚNÍ sobě sama i druhým.  

♥   Podpoří Tě v uvědomění a přijetí své SÍLY.

♥   Dodají výživu Tvé ženskosti. 

♥   Podpoří Tě v očistných procesech a pouštění toho, co už ve svém životě nepotřebuješ. 

♥   Nastartují další pozitivní změny ve Tvém životě, dodají Ti radost a energii na celý den, budou Ti inspirací i povzbuzením.

♥   Dodají Tvé duši KLID A MÍR.

Čím více UZDRAVUJEME svá zranění a pečujeme o sebe, tím více jsme SPOKOJENĚJŠÍ, ŠŤASTNĚJŠÍ a tím více měníme SVŮJ svět. A díky tomu můžeme společně měnit náš svět k LEPŠÍMU místu pro nás všechny.

Doporučuji si na nahrávky se cvičeními a afirmacemi vyhradit ničím a nikým nerušený čas, aby ses mohla plně soustředit, ponořit se do sebe sama, začít uzdravovat svá zranění a znovu objevit svou sílu. Afirmace jsou také důležitou součástí Cd. Tvá slova mají totiž obrovskou moc, představují tvůrčí sílu. Je to jako bys pronášela magické formule. Cokoliv řekneš, Ti může vytvářet skutečnost, kterou zažíváš. Slova mají vliv na naše podvědomí. Podvědomí slyší, co říkáš a začne pracovat přesně tak, aby se Tvá slova uskutečnila.


AUTORKA ONLINE CD SÍLA ŽENY

AUTORKA ONLINE CD SÍLA ŽENY

Mou celoživotní vášní je zpěv. Tvořím písně a podporující nahrávky, které posilují, motivují, inspirují a léčí různé šrámy. Mým hlasem a hudbou podporuji druhé k tomu, aby žili spokojenější a naplněnější život.

Chceš-li změnit svůj život, změň své myšlení. Jakmile změníš své myšlení, změní se i to, co si jím přitahuješ do života.
~ L. Hay

JAK VYPADÁ ONLINE VERZE CD UVNITŘ?

Po uhrazení faktury Ti budou automaticky vygenerovány přihlašovací údaje do online členské sekce a zaslány emailem. Dostaneš se do ní jednoduše po přihlášení na přihlašovací stránce.

Na nástěnce najdeš mé uvítací video, doporučení k nahrávkám a jejich seznam.
Každou nahrávku pak najdeš zvlášť s popisem a dalším textem včetně doporučení. Nahrávky si navíc můžeš také stáhnout jako mp3 do svého počítače nebo mobilu. U motivačních nahrávek s afirmacemi jsou pro Tebe přichystána také podpůrná videa. 

CO ŘÍKAJÍ O ONLINE CD ŽENY, KTERÉ HO UŽ VLASTNÍ?

Už od Vašeho minulého Cd K SOBĚ jsem se nemohla dočkat na další. Ale nové CD předčilo všechna moje očekávání. Jedním slovem WOW! Ten Váš hlas přímo zbožňujeme! Je naprosto božský, magický, silný, ale dokáže být i jemný, něžný, velmi silně ke mně promlouvá. Ty písně... to je taková nádhera! Cítím čím dál víc svou sílu, odpouštím, čistím se, vyživuji svou ženskost... Nemám slov... Předčilo to všechna má očekávání a nesmírně Vám děkuji za to, co děláte, Zdeničko. DĚKUJI za všechny ženy!

Jana Šípková

Milovaná Zdeničko, srdečně Tě zdravím. Nahrávky jsou překrásné, láskyplné a nesmírně silné! Skladba Odpouštím, je úplně božská, přímo pro mne na míru ušitá. Děkuji, děkuji, děkuji na tisíckrát. Ta mě taaaaak chytla za srdce, to byl přímo Amorův šíp. ❤️ Jsem za Tvoji tvorbu tak šťastná a hluboce vděčná. Cítím, jak skrze Tebe promlouvá samo Božství! ❤️ Miluju Tvůj andělský a léčivý hlas. Vnímám, jak od toho listopadu, kdy tvé skladby poslouchám neustále, se stávám uvnitř krásnější ženou a jak rozkvétám a troufám si říct, že to začíná být vidět i navenek.🙂 Z celého srdce a celou svojí bytostí Ti děkuji za to, žes mi vstoupila do života.

Lenka Křetínská

Milá Zdeni, děkuji Ti z celého srdce za Tvé nádherné nové CD. Nejvíce mne uchvátila píseň SÍLA ŽENY. Při ní mám pocit, že se do mne síla doslova nalévá. Je tak mocná, ze mne úplně mrazí. Moc mi tam sedne tajemná hudba a Tvůj hlas, který tady zní jako kdyby přicházel z hlubin Tvé duše. Rovněž další hlasy a zvuky umocňují tajemnost celé skladby. Já nevím, zda to byl záměr, ale cítím při poslechu probouzení skrytých schopností a divoké části mé duše. Já bych ji doporučila všem ženám, které se dostanou na dno, kde odhalí tu úžasnou a vyživující moc "bahna", ze kterého načerpají sílu a za doprovodu Tvé skladby jdou dál oživené a posílené. A pak přesně na to správně navazuje píseň ODVÁŽNÁ...tam už mají sílu, ale i radost do života. Až dojemně krásná mi připadá píseň ODPOUŠTÍM. Ta pro mne byla tak hluboká a společně s nahrávkou SÍLA ODPUŠTĚNÍ mne uvedla do zastavení se v mém životě. Tak poctivě jsem se do léčebného procesu mé duše ponořila, že jsem celý včerejší den strávila v horečkách neschopna se pohnout (horečku jsem neměla mnoho let). Nyní jsem v pořádku, nemoc je pryč. Cítím se krásně. To všechno ke mne ale přišlo, protože jsem měla za sebou období velkého pracovního nasazení a potřebovala jsem nutně jen tak být a odpočívat. Měla jsem čas jen sama pro sebe. Tvé nové CD přišlo ve správný čas. DĚKUJI TI za to všechno, Zdeni. 🙂 Vytisknu si ještě Manifesto....je nádherné, jako vše od Tebe.

Věrka

KRÁTKÁ REKAPITULACE OBSAHU 
online verze CD:

 • 3 motivační nahrávky s afirmacemi

  Síla odpuštění, Výživa pro Tvé ženství, Večerní meditace
 • 4 podporující písně/mantry

  Síla ženy, Odpouštím, Ho´oponopono, Odvážná
 • Má doporučení k jednotlivým nahrávkám

  U každé nahrávky si můžeš přečíst popis a má doporučení, jak s nahrávkami pracovat.
 • Texty písní i afirmací

  Aby sis mohla daná prohlášení opakovat nebo si zpívat podporující písně, připravila jsem pro Tebe texty, které najdeš uvnitř členské sekce.
 • Přístup do členské sekce ihned

  Přístupy Ti přijdou ihned po zaplacení do emailu - žádné čekání a rovnou se můžeš zaposlouchat. Přístup do členské sekce není časově omezený, máš ho už napořád.
 • Nahrávky jsou ve formě MP3

  Můžeš si je stáhnout do počítače nebo mobilu a poslouchat je kdykoliv a kdekoliv. Celková doba audio nahrávek je
 • Vysoká kvalita nahrávek

  Samozřejmostí jsou nahrávky ve vysoké kvalitě, pořízené v nahrávacím studiu.

KOLIK CD STOJÍ?

Nyní je možné objednávat pouze v rámci České republiky.

Běžná cena online CD je 499,-Kč. 

+ BONUS NAVÍC

Já jsem upřímně velmi vděčná za to, že se o sebe zajímáš, že Ti záleží na tom, abys byla šťastná, že léčíš svá zranění a dopřáváš sama sobě péči a výživu. Protože tím zvyšuješ také úroveň svého života a žiješ čím dál více naplněnější život. A to má také vliv na Tvé okolí, do kterého začneš více zářit a kvést a vůči kterému jsi, mimo jiné, také více přející. Tvá práce na sobě tak má obrovský dopad nejen na Tvůj život. 🙂 

Mou přirozeností je podporovat druhé a přeji si Tě podpořit na Tvé cestě také psaným barevným manifestem na téma: LÁSKA K SOBĚ. 

Manifesto (ve formátu A2) Ti přijde emailem po zaplacení objednávky. Můžeš si ho poté vytisknout, nechat zalaminovat nebo zarámovat a pověsit na zeď nebo postavit na stůl, na poličku... Bude Ti tak připomínat PÉČI o sebe, podporovat LÁSKU k sobě a vděčnost za to, že JSI. Já mám svá manifesta na více místech v bytě a díky tomu mám stále na očích důležitá připomenutí, která utvrzují má přesvědčení. Je to výborná a krásná pomůcka a budu moc ráda, když bude podporovat i Tebe. 

Nahraď svá stará přesvědčení, která Ti už neslouží, těmi novými a započni novou etapu svého života plnou radosti, spokojenosti, štěstí a lásky! Máš bytostné právo být šťastná.

UKÁZKA ZDARMA

Připravila jsem pro Tebe také ochutnávku z mého online CD SÍLA ŽENY! Právě teď si můžeš poslechnout sestřih napříč podpůrnými písněmi/mantrami, a to v délce 2 minuty 17 sekund.  

Pustit ukázku ZDARMA