ONLINE CD

PRO VNITŘNÍ KLID A MÍR

Potřebuješ ULEVIT od stresu a ZÍSKAT zpět svou duševní POHODU?
Chceš NAČERPAT novou sílu a energii?
UVOLNIT SE, zbavit se napětí?
Podpořit v sobě VNITŘNÍ KLID a MÍR?
Užívat si více život s RADOSTÍ a LEHKOSTÍ?

 

 

"Najdi klid ve své duši 
a vše ostatní
pak zapadne na správné místo."

Proto jsem vytvořila toto online CD, které je plné léčivých ZVUKŮ PŘÍRODY, NÁSTROJŮ, ZPĚVŮ manter, podporujících a uklidňujících slov...

Při jeho poslechu a zpívání dochází k uvolnění napětí, přichází pocit radosti a lehkosti bytí, prožitek míru, vyrovnanosti a spokojenosti. CD obsahuje meditační nahrávku s afirmacemi a 7 podporujících písní/manter. Podrobněji se o online verzi CD dozvíš níže:

„Základem míru na celém světě je vnitřní KLID a MÍR v srdci každého jednotlivého člověka. Každý z nás může přinést svůj vklad.“
~ Dalajláma

CD OBSAHUJE TYTO ZPÍVACÍ MANTRY:

Součástí CD jsou podporující PÍSNĚ/MANTRY, které jsou koncipované tak, aby sis je zpívala se mnou, protože naše prohlášení společně s hudbou jsou nesmírně léčivá. Je to nádherná, očišťující a výživná TERAPIE ZPĚVEM. 

1. Mantra: Klid v duši

Této nádherné mantře říkám mantra OCHRANY. Svými krásnými tóny a slovy Tě obejme, zrelaxuje, povznese a uklidní.

Podpoří Tě v tom, aby ses zastavila, věnovala se sama sobě, svým pocitům a propustila vše, co Tě tíží. Dodá Ti POCIT BEZPEČÍ, víry a toho, že nejsi sama a že je o Tebe postaráno. 


2. Om shanti om

Tato mantra pomáhá člověku ztišit se a znovu nalézt svůj vnitřní klid a mír.
SHANTI
 – znamená mír, VNITŘNÍ MÍR a zvuk mantry ÓM celý účinek zesiluje. Shanti značí také stav vnitřního prožitku, ve kterém se nacházíme, když jsme v souladu a harmonii se sebou sama a také se světem. Stav, ve kterém se spojuje plné prožívání přítomného okamžiku, radost, harmonie a vnitřní mír. 

 

Tato mantra přináší hlubší relaxaci. Součástí písně je i mluvená mantra 'Om Shanti Shanti Shanti Om' a zvuk tibetské mísy, která patří k univerzální terapeutickým a zvukově harmonizujícím nástrojům. 
„Vibrace ÓM vám proudí tělem v podobě světla a vyzařuje i dále do vesmíru. Zvuk ÓM vytváří kolem vás OCHRANNÝ OBAL, který ODRÁŽÍ všechna negativní vyzařování i vlivy. Pročišťuje prostředí a chrání vás na všech úrovních a v každé oblasti, do níž rozpínáte své vědomí, Tvoří ochranný obal vaší existence. ÓM vás vede a doprovází všude. Toho si buďte při zpívání ÓM vědomi.“ Mahéšvaránanda

3. Om mani padme hum

Zpíváním a opakováním této mantry ROZPOUŠTÍME NEGATIVNÍ EMOCE. OM transformuje pýchu a egoismus, MA odstraňuje pocity žárlivost a závisti, NI připoutání a egoistická přání, PAD nevědomost a zmatek, ME chamtivost a lakotu a  HUM nenávist a hněv.
Zároveň ZUŠLECHŤUJE naše vlastnosti jako je soucit, štědrost, laskavost, vyrovnanost, vytrvalost, nadšení, soustředění, vzhled (péči o tělo) a vede nás k pocitu blaženosti.  Mantra poskytuje také mocnou OCHRANU před negativními vlivy a nemocemi. 

"Šest slabik, Óm mani padme hum, tedy znamená, že na základě našeho rozvoje můžeme propojením metod soucitu a moudrosti přeměnit naše nečisté tělo, řeč a mysl na čisté a ušlechtilé tělo, řeč a mysl Buddhy." Dalai Lama

4. Píseň vody

Má velmi oblíbená nádherná píseň, jejíž ústředním motivem je zvuk potůčku. Ten doplňuje zpěv ptáků a občasné zahřmění. Vokál doplňuje sílu a uvolňující účinek písně. 

Voda je život. Energie vody LÉČÍ EMOČNÍ ZÁLEŽITOSTI, je spojená s LÁSKOU, ovlivňuje plodnost, MATEŘSTVÍ i porod. Zvuk vody je velmi uklidňující, učí nás odpuštění i soucitu. Voda má schopnost eliminovat jakoukoliv negativní energii, proto Tě chci podpořit, aby ses nechala touto písní OČISTIT a nechala v ní ROZPUSTIT vše, co Tě trápí. Dovol si s ní plynout a uvolnit se.

5. Wahe Guru Wahe Jio

Recitací či zpíváním této mantry položíme sami sobě základy k VÍTĚZSTVÍ a právu BÝT SKVĚLÍ. Tato mantra podporuje jasné vnímání toho, co je důležité zachovat a spojuje podstatu našeho záměru s vyšším vědomím.

Wa- znamená extáze nebo blaženost -he znamená tady a teď.  Podstata Guru je přechod z temnoty na světlo. Znamená zážitek blaženosti a pohyb z temnoty na světlo. Význam slova Jio je duše.  Tato píseň je rychlá, krásně se na ni tančí a její součástí jsou také české mantry.

6. Radost a lehkost bytí

Tato píseň je plná uklidňujících ZVUKŮ PŘÍRODY (moře, ptačí zpěv) a harmonizujících vokálů. Podporuje pocit radosti ze života, navozuje dobrou náladu, posiluje pocity vděčnosti za život a oslavy daru bytí naživu. 
Pomáhá zbavit se napětí, dodává pocit vyrovnanosti a harmonie. 

7. Nam Myoho Renge Kyo

Mantra, která pomáhá ODSTRANIT ŠPATNOU KARMU. Skladba je rychlejší, šamanská. Podporuje odevzdání se a soustředění na odříkání a zpěv této mantry. Najdeš zde dechový hudební nástroj australských domorodců didgeridoo nebo také djembe a součástí písně je i mantra “Gobinday, Mukanday, Udaaray, Apaaray, Hariang, Kariang, Nirnamay, Akaamay."
Ta odstraňuje karmické bloky, čistí podvědomí, harmonizuje mozkové hemisféry, přináší trpělivost a schopnost soucítit.


A MEDITACI S AFIRMACEMI:

8. Pro vnitřní klid a mír

Meditace Ti pomůže najít vnitřní klid, ztracenou rovnováhu, zklidní tělo i mysl a zrelaxuje Tě. Umožní Ti přesunout se z pocitu stresu, nepohody a tlaku do klidu a harmonie. Dopřej si tuto oázu klidu a pohody, která přispěje k tvé duševní rovnováze.

Součástí meditace jsou také afirmační prohlášení. Nahrávka je doprovázena zvukem tibetské mísy, jejíž zvuk má na nás blahodárný vliv. Pomocí tibetské mísy lze „nabíjet“ pozitivní energií vše, kde se nám životní energie nedostává, včetně nás samých. 

Veselá mysl a pokojné srdce jsou nejlepším lékem pro uzdravení. 
~ V.M. Kramérius

CO JEŠTĚ TI CD PŘINESE?

♥   Načerpáš novou SÍLU a ENERGII.

♥  Podpoří Tě v očistných procesech,  pomohou Ti ODSTRANIT negativní bloky a ČISTIT podvědomí.

♥   Místo pocitu STRESU a TLAKU budeš cítit KLID a HARMONII.  

♥   Zrelaxuješ se, uvolníš a zbavíš se napětí.

♥   Dodají Tvé duši MÍR.

♥   Podpoří Tě v žití v RADOSTI a LEHKOSTI, v plynutí a uvolnění.

♥   Nastartují další pozitivní ZMĚNY ve Tvém životě.

Mantry nás ovlivňují zevnitř i zvenčí. Když recitujeme nebo zpíváme mantru, přivoláváme si do svého života pozitivní sílu obsaženou v konkrétních slovech. Už jen tím, že mantru budeme recitovat či zpívat, dáváme do pohybu vibrace, které vyvolávají účinek. Vibrace mantry působí blahodárně a harmonicky také na fyzické tělo. 

Doporučuji mantry zpívat srdcem, vnitřně je procítit a uvědomovat si jejich význam. Vícenásobným opakováním zvuku mantry v sobě probouzíme a očišťujeme mysl a vědomí, působíme na pozitivní změny v nás, osvobozujeme skrytý potenciál a soustředíme se na pozitivní zvuk, který narušuje negativní podvědomí.

Doporučuji mantry poslechnout vícekrát za sebou a poté je můžete během dne i samostatně recitovat. Přesný recept na to, kolikrát a jak často máme mantru opakovat, není. Doporučuji řídit se vlastním pocitem. Opakování a pravidelné užívání mantry ovšem zesiluje její účinek.


AUTORKA ONLINE CD 

AUTORKA ONLINE CD PRO VNITŘNÍ KLID A MÍR

Mou celoživotní vášní je zpěv. Tvořím písně a podporující nahrávky, které posilují, motivují, inspirují a léčí různé šrámy. Mým hlasem a hudbou podporuji druhé k tomu, aby žili spokojenější a naplněnější život.

Odpovědi, které hledáš, nepřijdou, když je Tvá mysl zaneprázdněná.
Přijdou, když je Tvá mysl v klidu. 

 REKAPITULACE OBSAHU 
online verze CD:

"CD je pro mne velmi uzdravující, očistné, krásné. Obsahuje tolik úžasných slov, zvuků, manter. Vyvolává ve mne mnoho emocí. Je mi krásně, lehce, jsem v klidu.💛 Tohle prostě miluju, Zdeničko. Ani vlastně nevím, jak poděkovat. Tak jen děkuji za tvůj krásný, božský hlas a dar léčit nás."💗😘

~ Romana Sluková

"Zdeničko, písně jsou tak krásné, nabíjející a transformační. Líbí se mi moc všechny a má nejoblíbenější je nyní mantra Klid v duši. 🙂 Nové CD je nádherně léčivé a právě v tomto předvánočním čase mi opravdu pomáhá navodit vnitřní klid a mír a zároveň pocit vděčnosti a radosti. Moc se mi líbí i rychlé písně - vyvolávají ve mně radost, lehkost a živost! Moc děkuji, cd je velmi, velmi léčivé."

~ Hana Karvašová

Milá paní Zdeničko,nové online CD pro vnitřní klid a mír už mám a denně si poslouchám. Nádhera! První skladba - Klid v duši je balzám a lék. Některé mantry znám - např. OM MANI PADME HUM. Ve Vašem podání má však neopakovatelnou, báječnou přidanou hodnotu, která vychází přímo z Vás... OM SHANTI OM - miluje taky moje kočička, která se jmenuje Shanti :-). Když slyší opakovaně své jméno, přijde až k PC a já jí zpívám spolu s Vámi. Dívá se mi přímo do očí, poslouchá, přede a pak se začne mazlit..... Takhle funguje láska v reálu :-)... Díky za Váš talent a ochotu se s námi o něj podělit.

Zdenka P.

 REKAPITULACE OBSAHU 
online verze CD:

 • 7 podporujících písní/manter

  Klid v duši, Om shanti om, Om mani padme hum, Píseň vody, Wahe Guru Wahe Jio, Radost a lehkost bytí, Nam Myoho Renge Kyo
 • Meditaci s afirmacemi

  Pro vnitřní klid a mír
 • Přístup do členské sekce ihned

  Přístupy Ti přijdou ihned po zaplacení do emailu - žádné čekání a rovnou se můžeš zaposlouchat. Přístup do členské sekce není časově omezený, máš ho už napořád.
 • Nahrávky jsou ve formě MP3

  Můžeš si je stáhnout do počítače nebo mobilu a poslouchat je kdykoliv a kdekoliv.
 • Vysoká kvalita nahrávek

  Samozřejmostí jsou nahrávky ve vysoké kvalitě, pořízené v nahrávacím studiu.
 • Má doporučení k jednotlivým nahrávkám

  U každé nahrávky si můžeš přečíst popis a má doporučení, jak s nahrávkami pracovat.
 • Texty manter i afirmací

  Aby sis mohla daná prohlášení opakovat nebo si zpívat podporující písně, připravila jsem pro Tebe texty, které najdeš uvnitř členské sekce.

Nyní je možné objednávat pouze v rámci České republiky.
Běžná cena cd je 419,-CZK.

Nedopusť, aby chování jiných ničilo tvůj vnitřní mír.
- Dalajlama