ONLINE AUDIOSET

ÚKLID V HLAVĚ A SPLNĚNÁ PŘÁNÍ

aneb
"Detoxikace myšlenek a emocí a Jak si správně přát"

Jak si správně přát a plnit si i ty nejambicióznější sny?
Jak být v souladu se svými emocemi a rozpustit zatvrdlé nánosy toxických emocí?
Jak si vyčistit mysl od toxických myšlenek a nastavit si zdravě mindset?

Tyto nahrávky Ti dají křídla, abys mohla vzlétnout ke svým snům.

Vysíláš přání, vizualizuješ si jejich naplnění atd., ale moc se Ti neplní? Nežiješ ještě život naplno tak, jak cítíš, že ho žít můžeš a chceš? Nebo se možná potýkáš s nezdravými vzorci a nepodařilo se Ti je ještě prolomit?

V tomto audiosetu se s Tebou podělím o FUNKČNÍ TECHNIKY a CVIČENÍ, které Tě podpoří v naplnění Tvého největšího POTENCIÁLU. Čekají Tě posilující nahrávky a cvičení, techniky, imaginace a léčivé afirmace v délce téměř 2 hodin.


Co Ti audioset přinese?

 

Kromě tématu "Jak si správně přát" projdeš cvičeními, díky kterým pustíš své toxické myšlenky a emoce.

Tvé zpracované emoce a konstruktivní myšlenky jsou totiž hnací silou k dosažení Tvých snů. 

Toxické myšlenky a emoce jsou jedem, který Tě tráví.

Mohou v Tobě hnít a bránit Ti prožívat život v celé jeho kráse a příležitostech, které nabízí. 

Díky těmto nahrávkám se očistíš od svých toxických myšlenek a emocí a posuneš se tak v každé oblasti svého života,
včetně plnění si svých přání. 

Vše, po čem toužíš, už je tady. A nyní to můžeš získat.

To, co je pod pokličkou, si žije svým vlastním životem. Potlačené emoce, problémy, tíživé emoce i toxické myšlenky se v nás mnohdy hromadí a pokud je nezpracujeme, řídí ony nás. Tento audioset obsahuje řadu efektivních a funkčních technik na očistu toxických myšlenek a emocí. Díky němu je rozklíčuješ, přijmeš, procítíš, projevíš a pak pustíš.

Detoxikace myšlenek a emocí Tě podpoří ve:

 • Splnění Tvých snů a prožívání života naplno

 • Rozproudění Tvé kreativity a autenticity

 • Snížení únavy

 • Navrácení životadárné energie

 • Pomůže Ti se stavy úzkosti nebo strachu

 • Procítění souladu se svými emocemi a jejich přijetí

 • Naplnění Tvého největšího potenciálu

 • Prožívání zdravých vztahů

 • Větší duševní i fyzické vitalitě

 • Uvolnění a zlepšení kvality spánku

Každou nahrávku z tohoto audiosetu si můžeš STÁHNOUT v podobě MP3 do svého počítače či mobilu. Pokud by ses chtěla dívat i na videa, tak u mnohých nahrávek jsou vytvořena také krásná relaxační VIDEA převážně s přírodní scenérií, která Tě uvolní a zpříjemní Ti poslech a cvičení. Malá UKÁZKA:

Na jaké nahrávky se můžeš těšit?

Detoxikace mysli a emocí

Pokud máš nezpracované toxické emoce, mohou v tobě hnít a Ty si je neseš dál jako závaží. Abys mohla mít čistou mysl i tělo, je třeba se podívat na to, co Tě tíží, prožít to a pustit. Projdeme tedy společně technikou na puštění toxických nánosů. Naučíš se dát svým emocím znovu průběh a dostaneš mnoho účinných tipů a rad na to, jak projevit, prožít, vyčistit a nechat jít vše, co Tě tíží.

Rozklíčujeme Tvé toxické myšlenky, rozpustíme zamrzlinky ve Tvém těle a nánosy, které Tě brzdí. Díky těmto cvičením budeš také schopna cítit ještě více radosti a energie ve svém životě. Uvolníš se, dostaneš se více do souladu se svými emocemi a Tvá mysl i Tvé tělo budou zdravější. Tato sekce se skládá ze tří částí - z ÚVODNÍHO SLOVA, CVIČENÍ a TECHNIK a celkem má 54 minut.

Jak si správně přát

Toto téma se skládá opět ze tří částí - ze 3  HLAVNÍCH KROKŮ, AFIRMACÍ a DALŠÍCH AKČNÍCH KROKŮ ke splnění Tvého přání.  Dostaneš návod na to, jak si správně přát, tipy na akční kroky - nejen teorie, ale i účinná praxe.  Protože jen si přát opravdu nestačí. Je třeba ještě více kroků k naplnění Tvých snů.

To, kým jsi nyní, je z velké části výsledek Tvých myšlenek, přesvědčení, slov a pocitů... To, jestli máš hojnost peněz nebo nedostatek, jestli máš láskyplný vztah nebo v něm máš jen trápení, jestli máš skvělou práci nebo je Tvá dosavadní práce pro Tebe neštěstím, to vše je následkem Tvých minulých přesvědčení, myšlenek a činů. To nejsi Ty, Tvá minulost Tě nedefinuje. Vše, po čem toužíš, už je tady. A tyto nahrávky Tě k tomu nasměrují. Celková délka nahrávek v tomto tématu je 35 minut.

Když se cítíš zahlcena

Pro zvýšení Tvých vibrací jsou tu také nahrávky s názvem Zvládneš to, Denní dávka lásky a Když se cítíš zahlcena.
Tyto nahrávky si můžeš stáhnout do svého mobilu nebo počítače a poslouchat je kdekoli a kdykoli. Nevyžadují tolik času, protože jsem je vytvořila za účelem, aby Tě mohly kdykoli rychle podpořit, zvednout náladu, sebevědomí, sebelásku, energii a vibrace. Pro splnění Tvých přání je totiž důležité, abys ses cítila šťastná.

Tyto 3 nahrávky Ti budou zároveň pomocnou rukou, když se budeš cítit bez odvahy, frustrovaná nebo budeš jakkoli klesat na mysli. Pomohou Ti přecvaknout z pocitu nedostatku a strachu do pocitu hojnosti a lásky. Nahrávky doporučuji poslouchat pravidelně minimálně po dobu jednoho měsíce. Délka této nahrávky je 5:53.

Denní dávka lásky

Při této nahrávce můžeš spočinout v láskyplné oáze podporujících slov a krásné hladivé hudby. Tato nahrávka Ti pomůže prohloubit lásku k sobě a přijetí sebe sama. Bude balzámem pro Tvou nádhernou ženskou duši. Pronikne do Tvého nitra a pomůže mu opět krásně rozkvést, když se budeš cítit oslabena.

Zasloužíš si minimálně tolik péče, jakou věnuješ svým milovaným - ať už jsou to Tvé děti, Tvůj muž, Tvá rodina, Tvoji přátelé, kdokoli... 

Zasloužíš si minimálně stejně tolik lásky, pozornosti, laskavosti, porozumění, jakou věnuješ jim, když to potřebují. A tato nahrávka Ti tuto péči poskytne. Dosyť si pocit lásky. Doporučuji opět poslouchat pravidelně po dobu minimálně jednoho měsíce. Délka nahrávky je 7:31.

Zvládneš to

Během své životní cesty se můžeme potýkat s různými těžkostmi, které nám mnohdy mohou brát radost, energii, odhodlání či vnitřní sílu. Tyto nahrávky Ti dodají odvahu, sílu a povzbuzení nejen během dnů, kdy pociťuješ stres, napětí, obavy nebo se cítíš neschopná a nevěříš si.

Snáze budeš čelit dennodenním výzvám, které Tě potkají. Pozitivní poselství, povzbuzující slova, optimismus.

Dál se snažit, kráčet dál, nepodléhat beznaději, vytrvat. Tyto nahrávky budou Tvým dobrým a věrným přítelem,
který Ti poskytne oporu, lásku a sílu. Bude tu pro Tebe každý den, když ho budeš potřebovat. V rukou teď budeš mít nahrávky, které k Tobě nepřišly náhodou. Přišly v ten správný okamžik, v ten pravý čas. I sebemenší změna Tvého myšlení může být prvním krokem k vyřešení Tvých největších problémů či obav. Délka 5:50.

Co ještě Ti audioset přinese?

 • Nahrávky mají za účel podpořit Tě pomocí FUNKČNÍCH TECHNIK v naplnění Tvého největšího potenciálu.
 • Dopřej si tuto DUŠEVNÍ a EMOČNÍ HYGIENU, jsou to LÁZNĚ pro Tvou psychiku i tělo.
 • Budou Ti zároveň POMOCNOU RUKOU, když se budeš cítit bez odvahy, frustrovaná nebo budeš jakkoli klesat na mysli.
 • ZVÝŠÍŠ SVÉ VIBRACE skrze posilující nahrávky a cvičení, imaginaci a léčivé afirmace, což způsobí i to, že se začneš přibližovat VIBRAČNÍMU SOULADU s Tvými přáními.
 • Nahrávky budou proudit hluboko do tvého nitra a pozitivně PROGRAMOVAT TVÉ PODVĚDOMÍ.

Co říkají na audioset ženy, které už jím prochází?

Zdeničko má nejmilejší, chci Ti vyjádřit hlubokou vděčnost za celou tvoji dosavadní tvorbu a tuto skvělou, doslova „antidepresivně-transformační dávku". Vždy se moc těším, s čím novým přijdeš a pokaždé se trefíš časově i tematicky. V tomto dušičkovém čase, kdy obracím pozornost do svého nitra více, než v kteroukoli jinou roční dobu, se u mě objevují chmury, nenálady a deprese, hodně bilancuji, co jsem za ten rok zažila, jaké lekce jsem dostala a jak se z nich poučila a kam chci vykročit v novém roce. Mám velkou potřebu samoty a být co nejvíce v přírodě. To, s čím však aktuálně bojuju ze všeho nejvíc, jsou moje myšlenky – hlavně o sobě, kterým nikam neuteču – můj vnitřní kritik má neustále potřebu přísnou optikou něco hodnotit. Necítím se zrovna nejlépe. Na povrch z mé duše vylézají všechny stíny a ta tvá cvičení jsou naprosto skvělá na to, jak se s tím vším popasovat. Teď je ten nejlepší čas udělat si generální úklid v sobě a začít se už pomalu připravovat na nový rok a taky si ujasnit svá přání a díky tomu do něj vykročit s nově ukotveným návykem pozitivního myšlení a vírou, že to vše zvládnu a že se má přání splní. Přimělo mě to podívat se na to, jak skutečně myslím, udělat si analýzu svého myšlení, takhle do hloubky jsem to nikdy předtím neudělala a mám pocit, že snad nikdy jsem si to ani nesepsala. V pubertě jsem si vedla pouze emoční deníky a vypisovala se z různých trápení. Tohle bych v rámci duševní hygieny doporučila každému – podobně jako úklid doma, dělat úklid ve svých myšlenkách i emocích, krok za krokem. Uvědomila jsem si, jak to všechno zase zapadá do skládačky. Když myslím negativně, tak se špatně cítím, a tím pádem bojkotuji naplnění svých přání. A Ty umíš vést skvěle krok za krokem od toho, jak změnit myšlenky i emoce, přes to jak si správně přát až k tomu, jak si více věřit, že to všechno zvládnu. Těch 15-30 sekund je pro mě velice zajímavé poznání – tak málo stačí k tomu buď se nechat zamořit negacemi a nebo naopak přepnout do šťastného módu. Ty tipy, jak to udělat jsou opravdu skvělé. Budu to odteď sledovat. Z dřívějška znám pravidlo 37 sekund a to jsem si osvojila jako čas pro to, abych si vždy poznačila okamžitě všechny své nápady, jinak jsou nenávratně fuč, takže už nikdy neodkládám zapsání úžasné myšlenky či nápadu. A teď se zaměřím na těch prvních 15 sekund, kdy lze stihnout stopnout negativní myšlenky, než se rozjedou do solidní deprese a přetransformovat je v pozitivní opak. Je to taková hra s myšlenkami a to se mi líbí. Není to snadné, ale je to vlastně jednoduché – kdykoli se rozhodnout a vybrat si, na co zaměřím svou pozornost. Překvapilo mě, jak moc si dovolím jít do hloubky a nesoudím, odkud se ty negativní myšlenky vlastně berou, konečně jsem objevila ty souvislosti. Prošla jsem si poctivě všechna cvičení a nahrávky a moc mi to pomohlo si uvědomit, jak toxicky nyní smýšlím a proč se některé věci zhoršují, ač na nich přitom neustále makám, můžu si za to sama - svými pochybnostmi a nedůvěrou. Myšlenky mají opravdu velikou moc. A deník myšlenek mě nadchnul. Deník vděčnosti si píšu už 3 roky, je to úžasná každodenní součást mého života, ale o deníku myšlenek jsem nikdy neslyšela a nesmírně se mi ta technika líbí. Jsem zvědavá, jaké další poznání mi to přinese. Je to zase být o kus blíž sama sobě. Dostala jsi od Boha úžasný dar a je skvělé, že ho naplno využíváš. V posledních letech jsem si ujasnila, jak je důležité věnovat pozornost tomu, „koho poslouchám". A jsem vděčná, že můžu poslouchat právě Tebe. Při nahrávce Když se cítíš zahlcena jsem se parádně uvolnila a pocítila velký příval energie. Nahrávka Zvládneš to mi dodala veliké povzbuzení a odvahu, rozptýlila mé pochybnosti, nesmírně mě povzbudila, že zvládnu vše, co právě řeším. Denní dávka sebelásky je nádherná nahrávka, kdy jsem se doslova vykoupala v prameni sebelásky a nechala bych si to líbit klidně i 3x denně 🙂 Tyhle nahrávky mě tak nadchly, že jsem se od nich nemohla odtrhnout, pouštěla jsem si je několikrát za sebou. Toto je ta zdravá potrava, po které moje duše touží. Děkuji Ti z celého srdce za program, který je pro mě základní esencí, jak se konečně postavit jedné z největších a nejtěžších výzev – změnit své myšlení. S láskou, pokorou a vděčností Lenka

Lenka Křetínská

Zdeničko krásné,💚 krásné. Velká pomoc všem ženám.Už jen ten název opět bomba 🙂 Úklid v hlavě a splněná přání.Obsáhlá témata krásně vysvětlená,již první poslech vás dostane tam kam má. Prostě k SOBĚ.Slova, hudba i psaný text jsou léčivým nástrojem pro nás všechny. Zůstanou nám, nikdo nám je nevezme, můžete kdykoliv použít a léčit se. Poslechem, čtením, prostě je to tak jednoduché.A díky Zdeničce velmi srozumitelné ,taková srdcovka žitá. Tak pojďte ji žít také, ať je nás třeba milion nebo dva 🙂 Krásně naladěných ,spokojených šťasných žen. Já už jednou jsem 🙂 Děkuji z celého, poléčeného ,srdíčka mého, s pokorou TOBĚ Zdeničko. Doporučuji téma: " Detoxikace mysli a emocí " To už jsem několikrát zkusila ale ... takže super za připomenutí. A jdu na to s tím to návodem 🙂 , co jsi pro nás připravila 🙂 Děkuji. Je to pro mne srozumitelné. A další věc co se mi připomenula je vymezení hranic.V tom tedy musím a chci zabrat .Pak mi taky velmi utkvělo v mysli : výčitky , omezení ,pochybování, strachy,nedostatek .Prostě minulá přesvědčení která si stále tahnu s sebou 😞 Mnoho emocí jsem při nahrávkách otevřela a počistila. Krásná je nahrávka " Když se cítíš zahlcena " Velmi tě může posunout a věřím že posune .Já už o kousek dál jsem...Nahrávka "Zvládneš to " je velmi podporující,myslím že se v ní každá z nás najde 🙂A nahrávka "Denní dávka lásky" je prostě boží .Tuto nahrávku by každá z nás měla poslouchat denně i několikrát 🙂. Vím že veškeré výmluvy ,že nemohu. Musím opustit a opustím a dovolím si bez výčitek ....Je toho mnoho co bych vám ráda sdělila ale nejlepší je praktikovat .Tak praktikujte, já už začala.. Je těžké vše slovy popsat ,ty pocity je třeba prožít . Zdeničko děkuji moc moc

Romana Sluková

Dobrý den Zdeni. Musela jsem vám napsat, protože mě dlouho nic nepodpořilo tak, jak vaše nahrávky. Detox emocí a mysli je nádherně vytvořený, dává mi teď tolik věcí smysl. Proč reaguji na svého muže tak, jak reaguji, Už vím, proč a jak se zachovat příště. Myslím, že jste vnesla do naší rodiny mnohem větší klid a porozumění. :)) To vzkazuje i můj muž. :))) Uvědomila jsem si, proč se nemůžu posunout dál v životě. Myslím že jste dala do nahrávek ty nejdůležitější informace, na které se často zapomíná a bez nich to prostě moc nefunguje. Myslím, že byste měla vydat knihu nebo audioknihu s vaším hlasem. Protože shrnujete to podstatné a důležité a ke všemu svým andělským hlasem... Neznám nikoho, kdo by měl tak krásný léčivý hlas. Prošla jsem cvičeními a vaše úkoly budu plnit pravidelně. Vím, že musím na změně pracovat průběžně, ale já už teď cítím obrovské nakopnutí a změnu. To jsem přesně potřebovala. Tohle by měla slyšet celá naše republika, bylo by tu mnohem líp a mnohem víc šťastných lidí. Hotová terapie. Děkuji, děkuji Marie.

Marie Lichá

Milá Zdeničko, tvůj nový audioset je opět nezapomenutelný. Už první nahrávka na mě měla pozitivní vliv, protože tvůj hlas je velmi léčivý. Uvědomila jsem si, jaký rozdíl je mezi přečtení knihy a poslechem tvého hlasu. Samotné poslouchání tvého hlasu mi navozuje pocity lásky, radosti a vděčnosti. Má terapeutický dopad, jako kdybych byla s tebou v jedné místnosti. Audioset doporučuji těm, co si chtějí očistit mysl a emoce. A pak s nimi pracovat dál ve prospěch nejen svůj, ale i okolí. Je to tak jednoduché a přitom je potřeba každý den pracovat s tím, jak nás myšlenky ovlivňují. Proto doporučuji si najít večer 30 minut času a poslouchat nahrávky, které právě potřebuji. Mě vyhovuje nejvíce poslech v autě:-). Často jezdím na dlouhé cesty a když poslouchám tvoje nahrávky, tak se celý den dějí zázraky. A to proto, že tvůj hlas působí do hloubky mého srdce a já pak přenáším pocity lásky, radosti a vděčnosti dál na lidi, které navštívím nebo na ty co se mnou komunikují po telefonu. A pak je celý den nádherný!!! Již dva roky pracuji na sobě s tvojí pomoci (poslechem tvým nahrávek) a jsem moc vděčná za to, co si vytvořila a jak si mi pomohla k vysněnému životu. I když jsem před rokem měla krizi, zda má můj život hlubší smysl, tak jsem to díky nahrávkám a práci na sobě překonala a je to rok, co se těším z každého dne. Výzvy stále přicházejí, ale já se z nich učím. Změnil se mi přístup a pohled na život a jeho lekce. Každý den je pro mě něčím výjimečný. A pokud ho chcete mít také výjimečný, tak si audioset dopřejte. Mohu jen doporučit!!! S láskou Hanka

Hana Karvašová

Kolik audioset stojí?

Nyní je možné objednávat pouze v rámci České republiky.
Běžná cena audiosetu je 590,-Kč.