Mou celoživotní vášní je zpěv.
Tvořím písně a podporující
nahrávky, které posilují, 
motivují, inspirují a léčí
různé šrámy. 
Mým hlasem a hudbou 
podporuji druhé k tomu,
aby žili spokojenější
a naplněnější život.

Má cesta K SOBĚ

Vítejte v mém příběhu. 🙂
Někdy nás těžší chvíle, které jsme zažili, dostanou na cestu k těm NEJLEPŠÍM chvílím, které jsme KDY PROŽILI. Já mám dnes to štěstí, že žiji něco, co jsem si vždy přála. Naplňuji své poslání a dělám to, co miluju. A upřímně to považuji za obrovský dar, protože vím, že to není samozřejmost.

Hudba mě provází celým životem, pronikla mi hluboko do srdce, které bije v jejím rytmu. Poznala jsem, že díky ní oživuji nejen svou duši, ale i srdce a životy druhých, a to mě ohromně naplňuje. Naplňuje mě podporovat svým hlasem, svými slovy a hudbou ostatní. Slova, zpěv a hudba obecně mají totiž mocnou sílu léčit různé šrámy. 

Vnímám, jak je to velmi důležité, protože vím, že spoustě lidem brání jejich bloky a negativní přesvědčení o sobě v konání jejich životního poslání, které je zde tolik potřebné a v tom, aby žili svůj život šťastně a naplno. Sama jsem si tím prošla a proto vím, jak je podpora v životě důležitá. Cítím, že v současnosti žiji svůj život v souladu se sebou a se svými dary. Dělám to, co z celého srdce miluju a jsem za to vděčná.

Ale ne vždy jsem žila takto naplňující život…

 

I když jsem zpívala už od školky, navštěvovala hodiny zpěvu, hrála na kytaru, vyhrávala různé pěvecké soutěže, přestala jsem hrou osudu na několik let zpívat. Dokonce jsem nebyla schopná ani téměř mluvit před lidmi, jakou trému jsem měla. Důvodem byl celý “balíček” zkušeností, které se nahromadily.

Vím, co to je, nedělat to, co milujete, co máte rádi a v čem máte své dary. A také vím, co to je, své dary nevnímat nebo je potlačovat…

Třeba i proto, abyste ve společnosti (škola, práce) ZAPADLI a měli Vás rádi nebo proto, že jste od mala slýchávali dobře míněné rady typu: “Vždyť tímto se neuživíš, to nikdo moc nedělá a není to “NORMÁLNÍ”.” Nebo jste si na své cestě zkrátka přestali VĚŘIT. Těch příčin může být několik a já spoustu z nich velmi důvěrně znám.  I já jsem pomalu, ale jistě ZTRÁCELA SAMU SEBE…


Zdenka na Zeny zenam

Ignorovat svoji vášeň Vám štěstí nepřinese.
NIKDY neignorujte to, pro co Vaše ♥ bije.


Rozhodla jsem se to změnit

Čas běžel a já si po vysoké (jsem vystudovaná inženýrka ekonomie) v různých zaměstnáních, která neměla s hudbou nic společného, uvědomovala, jak moc mi hudba chybí. A jak moc jsem se snažila zakrýt své světlo, abych zapadla do společnosti, která se mnou nebyla absolutně v souladu. Cítila jsem ale, že JDE ŽÍT JINAK. Začala jsem znovu naslouchat volání své duše a nastoupila na cestu K SOBĚ.

Krok za krokem... Život mě tedy zavál do míst, kde jsem objevila, že je skutečně možné žít život, o kterém jsem dříve jen snila. Že je možné mít kolem sebe milující a podporující kolektiv a že je bezpečné a v pořádku být sama sebou. A v tomto bodě přišlo nesmírně silné volání mého poslání/mé duše. Bylo na čase jít dál.

Znamenalo to pro mě opustit svůj dosavadní život.

Opustit svou práci, milovaný kolektiv, dosavadní kapelu... Bylo to pro mě hodně těžké, ale za tím vším byl pocit, že je to tak správně a že je to potřeba. Pustila jsem vše a sledovala, co se mnou zůstává, co ke mně patří.

Opustila jsem všechny své "jistoty" a udělala KROK do neznáma, kde nebylo jisté vůbec nic. Jenže někdy v životě přijde okamžik, kdy se zeptáte sami sebe, jestli je důležitější Váš život nebo Váš strach. Uvědomila jsem si, že se jednoho dne můžu probudit a zjistit, že už nezůstal žádný čas na to, dělat konečně věci, které z celého srdce miluju a pro které jsem se narodila.

Hlas srdce je jen ozvěna volání vlastního osudu

Jakmile jdete k sobě i přes všechny možné “překážky”, ať už ty z vnějšího světa nebo Vašeho vnitřního, život Vám začne přihrávat do karet možnosti, jak se ke svému pravému já opět dostat.

Podívala jsem se tváří v tvář svým strachům, změnila některá přesvědčení, která mi už nesloužila, nedovolovala mi být zcela sama sebou a naplňovat mé poslání. Používala jsem sílu hudby, slov a přesvědčení k tomu, abych začala žít život svých snů. 

Vím, že to není v životě vždy jednoduché. Každá z nás má ten svůj příběh, každá řešíme svá témata a pro každou z nás je nesmírně důležitá podpora na naší cestě. Bez ní bychom to často vzdaly, nebo bychom se neodvážily jít do akce, nebo by nám ta cesta trvala 2x tak dlouho, nebo bychom zkrátka nežily tak naplňující život, jaký žít můžeme. Všechny potřebujeme čas od času povzbuzení.


splnit si svůj sen

Jestli hledáte recept na štěstí, dnes bych řekla:
"Jděte tam, kam Vás volá Vaše srdce. Tam, kde se nachází Vaše láska, radost a nadšení. Můžete uskutečnit vše, co chcete."


A teď chci podpořit Vás na Vaší cestě životem

Osobnímu rozvoji se věnuji od svých 16 let a v posledních dvou letech jsem v něm pracovala. Pro své osobní účely jsem prošla různými vzdělávacími i prožitkovými kurzy, semináři, zhlédla spousty videí, přečetla mnoho knih atd. Je důležitou součástí mého života a přinesl mi spoustu inspirace a odpovědí. A i když jsem přesvědčená, že odpovědi nacházíme uvnitř sebe sama, někdy v životě zkrátka k tomu nalezení potřebujeme podpořit, abychom se v životě posunuli dál.  

Zjistila jsem, že nejen díky zpěvu, ale právě i osobnímu rozvoji pozitivně působím na životy lidí. Mou přirozeností je mimo jiné podporovat a motivovat druhé na jejich životní cestě. Proto jsem nesmírně vděčná, že jsem mohla mé zkušenosti a to, co fungovalo mně na cestě k sobě, propojit s mými dary a vložit je do tohoto nádherného počinu.

Po mých zkušenostech jsem vytvořila CD pro ženy s názvem K SOBĚ, které obsahuje 5 motivačních deklaračních nahrávek a 3 podporující písně, kterým říkám zpívací mantry.

Tyto nahrávky nastartují pozitivní změny ve Vašem životě, dodají Vám radost a energii na celý den, budou Vám inspirací i povzbuzením. Urychlí transformaci Vašeho myšlení a chování. Podpoří Vás v tom, abyste žily život, po kterém toužíte.

Kromě zpívacích manter zpívám i "běžnější" písně. Důležité pro mě je, aby se mnou byly písně v souladu, přinášely určitá poselství a inspirovaly. Právě jsem vydala své 2. online CD s názvem SÍLA ŽENY, které najdete ZDE >>>