Fyzická verze motivačního CD

K SOBĚ

Přeješ si žít život podle svých představ a v souladu se svým pravým JÁ?
Chceš naplňovat své sny a poslání? Věřit si?
Vyživit svou ženskost a nechat ji zářit do světa?
Chybí Ti láskyplná podpora a pravidelná péče o Tvou psychickou pohodu?

cesta K sobě

PAK MÁM PRO TEBE SKVĚLÉHO POMOCNÍKA

- Možná o sobě pochybuješ, nevěříš si, bojíš se být sama sebou a jít za svými sny. Možná pochybuješ, jestli je vůbec možné žít život, jaký si přeješ. Možná Ti Tvé bloky a negativní přesvědčení o sobě brání v konání svého životního poslání, které je zde tolik potřebné a v tom, abys žila svůj život šťastně a naplno. 

- A možná cítíš, že už jsi sama sebou, odložila jsi masky, plníš si své sny... Vím ale, že i potom nastávají chvíle, které jsou zkrátka těžší. Jsou před námi různé výzvy a život nás testuje, jestli to myslíme FAKT vážně. 🙂 Je to zkrátka proces, u kterého je velmi důležitá podpora.

Proto jsem šťastná, že skrze mě mohlo toto motivační a léčivé CD vzniknout. 
Nastartuje pozitivní změny ve Tvém životě, dodá Ti radost a energii na celý den, bude Ti inspirací i povzbuzením. Urychlí transformaci Tvého myšlení a chování.
 
Podpoří Tě v tom, abys žila život, který si pro sebe přeješ. ♥ 

CD obsahuje 5 motivačních nahrávek s afirmacemi a 3 podporující písně/mantry. Podrobněji se o nich dozvíš níže.

"Jsi tu, abys zářila a žila naplno každý den Tvého krásného života. Nikomu nepomůže, když budeš skrývat své pravé JÁ, své světlo, kterým můžeš obohatit celý svět. Byla jsi stvořena proto, abys žila šťastný život plný radosti a naplnění."

CD OBSAHUJE TYTO NAHRÁVKY:

dokazu to

Buď sama sebou

Tato nahrávka Tě podpoří v tom, abys byla sama sebou, využívala své dary a ctila svou hodnotu. Pomůže Ti k tomu, abys nechala odejít vše, co už s Tebou není v souladu. Díky ní se můžeš zbavit obav, spojených s bytím v autenticitě a pocítíš, že je bezpečné být sama sebou.

relax a pohoda

Vše je v pořádku

Velmi Tě podpoří nejen ve chvílích, kdy procházíš náročným obdobím. Připomene Ti, že vše zapadá na správné místo, i když to třeba zrovna teď tak nevypadá. Dodá Ti tolik potřebný pocit, že je vše v pořádku, pocit bezpečí a uklidnění, když zrovna potřebuješ. Zrelaxuje Tě a pomůže Ti uvolnit emoce a přepětí. 

Dokážu to

Tato nahrávka Ti dodá odvahu a sílu plnit si své sny. Připomene Ti, že dokážeš vše, co chceš a pro co se rozhodneš. Začneš přijímat a využívat svoji moc. Podpoří v Tobě sebedůvěru, pocit, že jsi dost dobrá, schopná a že se Ti daří vše, do čeho se pustíš. Díky ní si přitáhneš také více hojnosti do svého života.

Ranní meditace

Ranní meditace pro Tvůj krásný den

Pomůže Ti nastartovat Tvůj báječný den. Způsob, kterým začínáš svůj den, má obrovský vliv na průběh celého dne. Pusť si tyto ranní rituály a prohlášení, když se třeba ještě probíráš ze spánku, kdy je aktivita mozku ve vlnách alfa, ve které se programuje nálada a vnímání reality. Zanedlouho se začne Tvůj život měnit podle toho, jak si ho budeš vědomě tvořit v souladu se sebou.

divoká žena

Probuzení divoké ženy

Povzbudí Tě k probuzení divoké ženy v Tobě – naší nejniternější podstaty, díky které jsme tak moudré, silné, ale i něžné a citlivé. K tomu přestat být tou hodnou holčičkou, která se pokouší všem vyhovět a na sebe zapomíná. K tomu říkat NE stejně lehce jako ANO. K tomu být kreativní, svobodná a nespoutaná. Propojená se svým tělem, se svou duší, s matkou Zemí.

Součástí CD jsou také podporující PÍSNĚ (říkám jim ZPÍVACÍ MANTRY), které jsem složila tak, aby sis je mohla se mnou zpívat, protože naše prohlášení společně s hudbou jsou nesmírně léčivá. Je to taková TERAPIE ZPĚVEM. 

Každá píseň má svůj specifický účel, ale všechny jsou tu hlavně proto, aby Tě podpořily a vnesly do Tvého života více lásky, štěstí, spokojenosti a pocitu naplnění. Krásné hladivé tóny Tě něžně obejmou a zrelaxují.

CD OBSAHUJE TAKÉ TYTO ZPÍVACÍ MANTRY:

CD K sobě

Teď přišel můj čas

Tato píseň je nesmírně silná a mocná. Bude Ti pravidelně připomínat a podporovat v Tobě vědomí, že máš právo žít život, jaký si přeješ a že VŠE JE MOŽNÉ. Dodá Ti odvahu, plnou podporu na Tvé cestě a naději. Součástí nahrávky jsou také velmi podpůrná prohlášení, která působí až magicky. Je čas, abys žila ŽIVOT SVÝCH SNŮ.

tělo je můj chrám

Mé tělo je můj chrám

Opět velmi silná píseň, která pomáhá uzdravovat náš vztah k vlastnímu tělu. Probouzí v nás a připomíná obrovskou vděčnost za to, že naše tělo funguje a slouží nám. Vybízí k péči o něj a k lásce. Součástí mantry jsou také podporující prohlášení. Naše tělo je posvátným chrámem, je naším věrným přítelem. Je s námi neustále, i když ho někdy haníme. Dopřej si každý den péči s touto krásnou zpívací mantrou.

milovat

Milovat

Nádherná léčivá zpívací mantra. Díky ní si načerpáš do svého každodenního života LÁSKU, která vyživí Tvé partnerské i pracovní vztahy, vztahy s dětmi, ale také Tvůj vztah K SOBĚ. Je koncipovaná právě tak, že se nejdříve pověnuješ sama sobě a poté svým vztahům. Podpoří jak zadané, tak nezadané. Připomene Ti, na čem ve Tvém životě skutečně záleží. ♥ Doporučuji opět poslouchat denně. 
Tato podporující píseň zazněla také 14.10. v SONO CENTRU na Ženy ženám ŽIVĚ 2017.

„Hudba je pro nás emoční, psychickou a duchovní nezbytností. Nabízí klid, radost, posvátnost a příležitost v sobě objevit to nejpodstatnější.“
~ L. Underwood

CO JEŠTĚ TI CD PŘINESE?

♥   Nahrávky jsou velmi mocné. Pomohou Ti nahradit Tvá stará negativní přesvědčení novými a pro Tvůj život mnohem prospěšnějšími přesvědčeními.

♥   Urychlí transformaci Tvého myšlení a chování. Podpoří Tě v tom, abys žila život, který si pro sebe přeješ a který je v souladu s Tvým pravým JÁ. 

♥   Posvítí Ti také na cestu nejen v náročných chvílích, ale i v každodenním životě. Podpoří Tě při uzdravování různých šrámů. Každodenní povinnosti a stres mohou totiž zničit nejen naše zdraví. Často ničí naše naděje a víru. 

♥   Nastartují další pozitivní změny ve Tvém životě, dodají Ti radost a energii na celý den, budou Ti inspirací i povzbuzením. Doporučuji poslouchat nahrávky denně, opakovat si daná prohlášení, procítit je a věřit těmto slovům. Říkat je od srdce, zpívat si zpívací mantry, otevřít se jim, jejich síle a nechat na sebe působit. Tvůj život se pomalu začne měnit v to, v co budeš věřit. Když budeš vydávat pozitivní energii při práci se svou myslí, můžeš uzdravovat také své tělo. Tělo totiž zrcadlí také naše přesvědčení.

vše je v pořádku

 

Co si představuješ, to vytváříš.

Co cítíš, to přitahuješ.

Co si myslíš, tím se staneš.

Buddha

 


Tvá slova mají obrovskou moc, představují tvůrčí sílu.
Je to jako bys pronášela magické formule. Cokoliv řekneš, Ti může vytvářet skutečnost, kterou zažíváš. Slova mají vliv na naše podvědomí. Podvědomí slyší, co říkáš a začne pracovat přesně tak, aby se Tvá slova uskutečnila.

Je až neuvěřitelné, jak to funguje. Já sama tento způsob prohlášení používám několik let, mám ho osvědčený na vlastní kůži a vřele ho doporučuji i Tobě.

Přeji Ti, aby sis cestu K SOBĚ s mými nahrávkami užila a abys žila naplněný život, o kterém jsi doposud možná jen snila.

"Věděla, že její změna nebyla o tom, stát se někým lepším, ale o tom, že si konečně dovolila být tou, kterou skutečně byla..."

A TO NENÍ VŠE, CO PRO TEBE MÁM 🙂

Součástí CD je nádherný booklet s obrázky Lucie Ernestové a s motivačními texty. Můžeš si jím listovat kdekoliv a kdykoliv. Nejedná se o texty nahrávek, ale vztahují se k těmto tématům. Vytvořila jsem je proto, aby Tě podpořily, zrelaxovaly, dodaly sílu a pohladily na duši třeba i tehdy, když si zrovna nemůžeš pustit do uší mé CD. 

Mít na mém CD obrázky právě Lucie Ernestové je mým splněným snem. Její nádhernou tvorbu obdivuji už několik let a jsem vděčná a šťastná, že se jí teď můžeš potěšit při poslechu mých podporujících nahrávek nebo při čtení mých textů. 

sebevědomá žena

CO ŘÍKAJÍ O CD ŽENY, KTERÉ HO UŽ VLASTNÍ?

spokojená žena

Mantry a písně od Zdeničky jsou tak láskyplné a podporující, že po poslechnutí jsem se cítila jak znovuzrozená. Cítila jsem tolik lásky, pochopení, radosti a síly, kterou jsem ještě nikdy nezažila. Přitom se zabývám osobním rozvojem už více jak 8 let. Prošla jsem řadu seminářů a teprve díky láskyplnému hlasu a poslechnutí nádherných slov jsem zacítila, jak jsem úžasná bytost, jak miluji svět a jak jsem vděčná a šťastná. Včerejší den pro mě byl darem a teď vím, že kdykoliv mi bude smutno, nebo nebudu na sebe myslet, stačí si pustit Zdeničku a vrátit si pocit výjimečnosti, lásky, vděčnosti a pocitu, že dokážu vše! Že si zasloužím lásku, radost a že jsem v pořádku taková, jaká jsem. Zdeničko, moc ti děkuji. Přinášíš všem lásku!!! PS: Doporučuji dávkování každý den 🙂

Hanka Karvašová

Zdeničko, děkujeme s maminkou moc za cd. Jeho obsah je přímo Boží! Moc mi pomáhá, děkuji za váš něžný, milý a laskavý hlas, který afirmace neskutečně umocňuje. Poslouchám ho od soboty denně a víc než jednou. Takovou podporu jsem ještě nezažila. To jsem potřebovala, protože už delší dobu chci udělat změny ve svém životě, ale pořád ne a ne sebrat odvahu a teď cítím, že dokáži vše! Děkuji za to. :*

Jana Šípková

Zdeni, pustila jsem si dnes opět Tvé CD. Z reproduktorů se line příjemná a poklidná hudba, která jemně podkresluje Tvůj milý hlas. Afirmace se mi dostávají do uší, pod kůži, k srdíčku. Je to skutečná jízda a dle mého daného rozpoložení se mi hrnou slzy do očí. Krásně ke mně promlouváš. Závěrečná píseň MILOVAT mě vrací do Sona, kde jsme ji zpívaly s Tebou, držely jsme se za ruce. Síla tohoto zážitku ve mně i dnes způsobuje husí kůži. Zdeničko moc, moc děkuji!!!

Dana Hladíková

Jsem vděčná za to, že se mi dostalo do rukou překrásné CD "K sobě" od Zdenky Motáčkové. Pláču dojetím, když poslouchám skladbu "Mé tělo je můj chrám". Krásný hlas Zdenky a moudrá slova ve mně probouzí ještě větší lásku k tělu a vděčnost. Přála bych si, aby tuto nádhernou píseň uslyšela každá žena. Děkuji!

Věra Popelková Lektorka hormonální jógy

Nejmilejší Zdeničko, z celého srdce Ti chci vyjádřit obrovskou vděčnost za tvoje kouzelné a božské CD. Tolik lásky, moudrosti, krásy, pohlazení a něhy je vetkáno v každém slově. Můj dnešní první zážitek byl pohádkově krásný, měla jsem pocit, že to říkáš jen a pouze mně a cítila jsem bytostně, že je to pravda. Jsem tak šťastná a dojatá. Uvědomila jsem si, že tohle všechno si opravdu zasloužím. Vše ke mně přichází ve správný okamžik, přesně jako Tys mi vstoupila do života. A tvoje láskyplné a nadpozemsky skvělé motivační nahrávky a zejména pak moje nová srdcovka, kterou si právě dnes broukám už měsíc – píseň Milovat, to je ten nejhezčí dárek, co jsem si nyní v péči o sebe mohla vůbec věnovat. Dopřála jsem si konečně posvátný čas jen sama pro sebe, tolik moc už jsem to potřebovala. Dovolila jsem si jen tak být, ležet se zavřenýma očima a vnímat to poselství, které ke mně skrze tvůj nádherný andělský hlas proudilo. Nahrávky si budu pouštět denně, protože věřím, že mi pomohou znovu najít ztracenou úctu k sobě a zase začnu víc pěstovat sebelásku a jsem přesvědčena, že mnoho věcí, které dlouho v mém životě stagnují, se dá do pohybu. I ta Bohyně někde hluboko uvnitř mě křičela: ano, tohle přesně chci! No a obrázky od Lucie Ernestové k tvým textům mi udělaly velikou radost, denně pracuji s jejími kartami a teď si k tomu budu ještě pouštět Tebe. Přeji každé ženě, ať si s hrdostí dopřeje luxusní péči o svoji duši od Tebe. Zázraky ať vstoupí do našich životů. Amen. Z celého srdce ještě jednou děkuji. S láskou objímám, má milovaná nádherná Bohyně 😉

Lenka Křetínská

Ať Tě mé CD pohladí na duši a započne další pozitivní změny ve Tvém životě – v tom, co je pro Tebe důležité.

Cena tohoto fyzického motivačního CD je 350Kč a je dostupné také v online verzi. Pokud Tě zajímá online verze Cd, klikni na tlačítko níže: Chci online verzi CD.

Zdenka Motáčková

Zdenka Motáčková

Zpěvačka, textařka

PS: Pokud se chceš na něco zeptat, neváhej a napiš na zdenka@zdenkamotackova.cz